Kapat

*

Pokémon GO 276 views 0

Pokemon Go Güncelleme Nasıl Yapılır?

Pokemon Go Güncelleme nasıl yapılır konusunda bir çok soru alıyoruz ve güncelleme nasıl yapılır konusunda sizi aydınlatmaya çalışacağız. Pokemon Go için güncelleme yapmanın 2 yolu bulunmaktadır ve bu iki yoru sizinle paylaşacağım ama bu iki yolu hem android hemde iOS cihaz kullanıcıları için paylaşacağım. Böylece hem android hemde iOs kullanıcıları için güel bir rehber olmasını umit ediyorum. Ve teknoloji haberlerini hep bizden dinlemeniz için bildirimleri açmanızı öneriyorum.

Pokemon Go güncelleme işlemi esnasında iki farklı yol tercihe edilebilir bunlardan ilki legal olan ve en basit yöntem olan basit güncelleme diğeri ise eskisini silip (hesabınızdakiler gitmeyecek giriş yaptığınız için) yeni sürümü yükleyerek güncelleme. Aşağıda iki yolda android ve iOS kullanıcıları için anlatılmış durumda.

Pokemon Go Güncelleme Android

Pokemon Go Güncelleme işini Android cihazlar için ya legal dediğimiz yöntem olan Google Play üzerinden Güncelle butonuna basarak tamamyacağız yada eski uygulamayı önce kaldırıp daha sonra şuan Pokemon go için en son sürüm olan Pokemon GO 0.37 APK dosyasını bu linke tıklayıp indirip onu kuracağız. Bu en sağlam ve herzaman için çalışan bir yoldur ayrıca sitemizden herzaman güncel Pokemon go için APK dosyaısnın takibini de yapabilirsiniz.

Pokemon Go Güncelleme iOS

Pokemon go güncellemesi ios cihazlar için biraz daha zor ve zahmetli ama iOS kullanıcıları artık Apple tabanlı bur zorlaştırmalara alışmışlardır diyerek anlatmaya başlıyorum. Birinci ve legal yol yapabiliyorsanız bunu öneririz. Appstore üzerinden güncelleme yapmak. Appstore’a girip Pokemon go için arama yapıp (Daha önce baska ülke üzerinden indirdiyseniz yine o ülkeye gecis yapıp yapacaksınız) güncelle butonuna basmak.

Diğer yol iOS için pokemon go güncellemesi daha bir zor Pokemon GO için iOs işletim sistemi uygulamasını indirmeniz gerekmekte ama bunu kurabilmek için sanırım telefonunuzun JailBreak olması gerekmekte…

Emre Özer {Emre Özer}

Bilgisayar Mühendisi , Seo Uzmanı ve Veritabanı Uzmanı. Back-End Developer Oyun oynamayı sevmiyorum aslında sadece her nesnedeki kod parçasına aşığım...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir