Kapat

*

Oyun Haberleri 611 views 1

Pokemon Sun and Moon Nedir? Ne Zaman Çıkacak?

Pokemon Sun and Moon, Nitendo firmasının 18 Kasım 2016 tarihinde çıkışını yaptıracağı Pokemon oyunudur. Pokemon Sun and Moon çıkış tarihini firma Pokemon gününe denk getirecek ve bu gün 18 Kasım 2016 tarihi olacak. Pokemon Go ‘nun çıkışından sonra bu oyunlarında yeri hazırlanmaya başlanmıştır.

Pokemon Sun and Moon, Pokemon veri bankasında kırmızı sarı yeşil ve mavi transferleri kabul edecek gelişmiş bir oyun olacak ve tüm cihazlarda oynananilir olması beklenmekte. Android, iOS, Windows ve Hatta Playstation için de oynanabilecek olduğu konuşulmakta.

Pokemon Sun and Moon hakkında Türkiye’de kullanıcılarda fazla bir bilgi yok çünkü firma bir çok detayı gizli tutmayı düşünüyor. Böylece çıkışında daha çok ilgi toplayacak. Pokemon Sun and Moon indir işlemini çıkışından hemen sonra sitemizden de takip edebilirsiniz.

Bu konu altına yorum bırakarak mail adreslerinize oyun çıktığında yapacağımız inceleme videosu ve bilgilendirme konusunun linkini alabileceksiniz. Daha fazlası ve tüm gelişmeleri öğrenmek için ise Facebook sayfamızı beğenmenizi öneririz böylece tüm oyun haberleri konularından haberdar olabileceksiniz.

 

Emre Özer {Emre Özer}

Bilgisayar Mühendisi , Seo Uzmanı ve Veritabanı Uzmanı. Back-End Developer Oyun oynamayı sevmiyorum aslında sadece her nesnedeki kod parçasına aşığım...

“Pokemon Sun and Moon Nedir? Ne Zaman Çıkacak?” üzerine 1 yorum

  1. Demirhan dedi ki:

    *-*

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir