Kapat

*

Sinemalar 280 views 0

Prison Break’in 5. Sezonunun İlk Fragmanı Yayınlandı!

Prison Break efsanesi ile tekrardan buluşmaya hazır mısınız? Dizi tarihinin en iyilerinden biri olan Prison Break, 2005 yılından 2009 yılına kadar 4 sezon yayınlanmasının ardından ekranlara veda etmişti.

Geçen yıl Prison Break dizisinin 5.sezonunun çekileceğinin haberini öğrenmiştik.Bu haber dizinin severlerini mutlu etmeye yetmişti.Dizinin sevenlerine bir müjde daha geldi.Merakla beklenen 5. sezonun ilk fragmanı yayınlandı.

Sevilen dizinin kadrosu yenilendi mi ?  

Eski oyuncuların yanına ek olarak yeni oyuncularda katıldı.Hatırlatmak gerekirse; Wentworth Miller, Dominic Purcell, Sarah Wayne Callies, Amaury Nolasco, Paul Adelstein , Robert Knepper gibi eskiden dizide oynayan isimlerin yanına ek olarak Inbar Lavi, Rick Yune, Augustus Prew, Amin El Gamal gibi isimlerde eklendi.

Fragmanı inceleyecek olursak Prison Break efsanesi kaldığı yerden devam etmekte.Çizgisini bozmadan devam edeceğinin sinyallerini veren Prison Break dizisini merak bekliyor olacağız.Artık sözü daha fazla uzatmadan uzun zamandır beklenilen fragmanla sizi başbaşa bırakıyorum.

 

Emre Özer {Emre Özer}

Bilgisayar Mühendisi , Seo Uzmanı ve Veritabanı Uzmanı. Back-End Developer Oyun oynamayı sevmiyorum aslında sadece her nesnedeki kod parçasına aşığım...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir