Kapat

*

Sinemalar 112 views 0

Prison Break’in Yeni Sezon Tarihi Belli Oldu!

2005 yılında FOX kanalında yayınlanmaya başlayan ve  4 sezon boyunca adından sıkça söz ettiren hatta tekrar tekrar izlenen Prison Break, 4 sezonun ardından final yapmıştı. Michael Scofield ve abisi Lincoln Burrows’un yaşadığı Büyük Kaçış’ın Tükçe dublajlı olarak da Star Tv’de 4 yıl boyunca izlemiştik.

Geçtiğimiz yıl ki açıklama ile geri dönüşün sinyallerini veren Prison Break’in 2017 yılının ilkbaharında yayınlanmaya başlayacağı söylenmişti. Net bir tarih verilmese de Prison Break’in dönüşü bir çok film severi heyecanlandırmıştı.

Prison Break Yeni Sezon Tarihi

Prison Break yeni sezon tarihi de netleşti. FOX’tan yapılan açıklamaya göre Prison Break 4 Nisan 2017 tarihiyle beraber yeni sezona merhaba diyecek. Prison Break’in finaliyle yeni sezonun nasıl bağdaştırılacağı ise merak konusu.

Prison Break Yeni Sezon Oyuncu Kadrosu

Prison Break yeni sezon oyuncu kadrosu da belli oldu.  Michael Scofield, Lincoln Burrows, Sara Tancredi, Sucre, T-Bag, C-Note ve Paul Kellerman karakterleri Prison Break’e devam edecek.

Kadroya yeni isimlerde dahil olacak. Augustus Prew’in canlandıracağı Whip, Rick Yune’un canlandıracağı Ja, Inbar Lavi’nin canlandıracağı Sheba ve Mark Feuerstein tarafından oynanacak Jacob Anton Ness karakterleri diziye dahil olacak.

Merakla beklenen yeni sezon tanıtım fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz. Unutmayın Prison Break 4 Nisan’da geri dönüyor!

Mustafa Genç {Mustafa Genç}

Teknoloji ve Siyaset meraklısı. En büyük aşkı mause olan sıradan bir mühendis...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir