Kapat

*

APK indir 119.037 views 4

Psiphon 82 Handler ui APK İndir (Android)

Psiphon 82 Handler ui APK dosyasını direk olarak indirme işlemişni başlatmak için aşağıdaki indirme bağlantısına tıklayın. Aşağıdaki ayarları verilen resimdeki gibi tüm ayarları yapın tüm ayarları yaptıktan sonra bedava internete Psiphon 82 Handler ui sayesinde gireceksiniz. Psiphon 82 Handler APK dosyasını hemen aşağıdan indirebilirsiniz sonra bu paragrafın altındalki resimde verildiği gibi tüm ayarlarını yaptıktan sonra Psiphon 82 Handler ui APK sayesinde ücretsiz internetiniz olacak. Bu tüm internet akışınızı Facebook üzerinden yaparak bedava sosyal ağ hizmetini tüm internetinizi kapsayacak şekilde genişletir. Böylece bedava olarak internete girebilirsiniz. Ve bu rehber tamamen Türkçe dir. psiphon82handlerui apk olarakda geçmektedir.

Psiphon Handler APK

Bu APK dosyası psiphon handler’ın Android uygulamasıdır. Facebook proxysi üzerinden internete erişmenizi sağlar buda internetinizi ücretsiz yapacaktır. Bu sayfada verilen kaynaklar yabancı kaynaklardan toplanmıştır ve test etmeden ücretsiz diye kullanıp yaşayacağınız sorunlardaki sorumluluklar size aittir. APK dosyasını size veriyoruz ufak olarak bişeyler indirip testler yapabilirsiniz.

Psiphon 82 Handler ui

Psiphon 82 Handler ui Ayarlarını aşağıdaki resme göre yapınız.. psiphon pro lite handler apk

Psiphon 82 Handler ui APK indir

Psiphon 82 Handler ui APK

Psiphon 82 Handler ui APK indir

Emre Özer {Emre Özer}

Bilgisayar Mühendisi , Seo Uzmanı ve Veritabanı Uzmanı. Back-End Developer Oyun oynamayı sevmiyorum aslında sadece her nesnedeki kod parçasına aşığım...

“Psiphon 82 Handler ui APK İndir (Android)” üzerine 4 yorum

 1. Ahmet dedi ki:

  Teşekkürler gerçekten bunu arıyordum pro lite handler’ıda buldum thanks

 2. Skks dedi ki:

  Ahmet VPN varmi

  1. Ahmet dedi ki:

   var SKKS o isim neyse öyle 😀

 3. Asım dedi ki:

  teşekkürler phisphon ile ücretsiz internet olayını da hallettik derste online oyun keyfisi 😀

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir