Kapat

*

Sinemalar 229 views 0

Recep İvedik 5 Fragmanı Yayımlandı!

Şahan Gökbakar’ın efsaneleşen karakteri Recep İvedik serisini izlemeyen beğenmeyen yoktur. Serinin yeni filmi olacak olan Recep İvedik 5 geliyor! Şahan Gökbahar tarafından hazırlanan seri izlenme rekorları kırıyor.  Serinin yeni filmi olan Recep İvedik 5’in ise fragmanı yayımlandı. Şahan Gökbahar’ın Youtube üzerinden paylaştığı fragman oldukça eğlenceli gözüküyor. Otobüs Şoförü olan Recep’in başından geçen olayları anlatacak olan filmde halter,uzun atlama,güreş gibi alanlarda da Recep’in ne kadar başarılı olduğunu göreceğiz. Şimdiden film merakla beklenmeye başlandı..

Recep İvedik 5 Fragmanı Yayımlandı!

Tam üç yıl sonra gelecek olan Recep İvedik 5 fragmanı yayımlandı. İstanbul Antalya ve Üsküp’te çekilen filmde başrol oyuncusu Şahan Gökbakar’a, Orkan Varan ve Deniz Ceylan eşlik edecek. Yönetmenliğini Togan Gökbakar’ın üstlendiği filmin renkli ve çok konuşulacak senaryosunu ise Şahan Gökbahar ve Togan Gökbakar birlikte kaleme aldı.

Recep İvedik 5 Vizyon Tarihi

Fragmanda da belirtildiği gibi film 16 Şubat’ta sinemalarda olacak. Recep İvedik 5 fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Recep İvedik 5 Fragmanı

Mustafa Genç {Mustafa Genç}

Teknoloji ve Siyaset meraklısı. En büyük aşkı mause olan sıradan bir mühendis...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir