Kapat

*

Sinemalar 238 views 0

Recep İvedik 5 Rekor Kırdı!

Recep İvedik 5 Fragmanı rekor kırıyor! 1 hafta içerisinde neredeyse 20 milyon izlenme sayısına ulaşan fragman oldukça fazla ilgi ile karşılaşıyor. Azerbaycan Türk’ü ile olan boks sahnesi ile biraz da olsa eleştirilse de kısa süre içerisinde Şahan Gökbahar film’den o sahnelerin kaldırıldığını açıkladı. Beklentilerinde üzerine çıkan serinin 5. filminin fragmanı 20 milyon izlenme sayısına ulaşarak kırılması zor bir rekora imza atıyor.

Recep İvedik 5 Rekor Kırdı, Fragman 20 Milyon İzlendi!

Çeşitli kuruluşlar tarafından kınansa da eleştirilse de Recep İvedik 5 serisi rekorlara doymayacak gibi.  2014 yılında vizyona giren Recep İvedik 4, 7 milyon 369 bin 98 seyirciyle Türkiye’de en çok izlenme sayısına ulaşan film olma rekorunu elinde bulunduruyor. Merak edilen soru ise şu; Recep İvedik 5 Recep İvedik 4 ‘ü geçerek yeni bir rekora imza atabilecek mi?

Geçen günlerde Şahan Gökbahar Instagram hesabı aracılığıyla  izleyicilere teşekkür etti. Bakalım Recep İvedik 5 filmi yeni bir rekora imza atacak mı ? Eğer fragmanı izlemediyseniz aşağıdan rekor kıran Recep İvedik 5 fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Mustafa Genç {Mustafa Genç}

Teknoloji ve Siyaset meraklısı. En büyük aşkı mause olan sıradan bir mühendis...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir