Kapat

*

Oyun Haberleri 220 views 0

Red Dead Redemption 2 Tanıtım Videosu Yayınlandı!

Red Dead Redemption 2 tanıtım videosu yayınlandı! Geçtiğimiz günlerde geleceğine ait haberler yayınlanmıştı. Tanıtım videosu ile oyun severler heyecanlanmaya başladı. Rockstar Games Dün saat 18.00 da tanıtım videosunu yayımladı. Red Dead Redemption tarafından yayımlanan video oldukça  dikkat çekici.

2017 yılının Sonbahar döneminde PlayStation 4 ve Xbox One platformları için gelmesi bekleniyor. PC platformunu ise pas geçmesi bekleniyor. PC kullanıcıları şimdiden bir imza kampanyası başlatmış olsa da serinin diğer oyunlarda olduğu gibi bu oyunda da PC sürümünün olmayacağını düşünüyoruz. Oyun tutacak mı ne kadar satış yapacak 15 milyondan fazla satacak mı bun ileri ki günlerde göreceğiz.

Ayrıca Red Dead Redemption 2 ile birlikte Grand Theft Auto V oyunu üzerinde gördüğümüz bir sistemin de seriye eklenebileceği konuşulmakta. Oyunun resmi durusunda da “Benzersiz bir çok oyunculu mod deneyimi.” ibaresinin yer alması bu ihtimalleri güçlendiriyor. Red Dead Redemption 2 Sistem gereksinimleri gibi bir çok detayı elimize ulaştıkça gelecek günlerde sizlerle paylaşacağız. Takipte kalınız. Red Dead Redemption 2 tanıtım videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Red Dead Redemption 2 tanıtım videosu

 

Mustafa Genç {Mustafa Genç}

Teknoloji ve Siyaset meraklısı. En büyük aşkı mause olan sıradan bir mühendis...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir