Kapat

*

Oyun Haberleri 331 views 0

Riot Games, Mechs vs. Minions Adında Yeni Oyununu Tanıttı

Riot GamesMechs vs. Minions adındaki yeni board(Tahta) oyununu tanıttı.Yani bilgisayar oyunu değil. Ünlü League of Legends oyunun yapımcı firması Riot Games bu kezde Mechs vs. Minions adında yeni bir oyuna imza atıyor. Oyunun ana amacı tahta düzeyinde minyonlar ile savaşarak farklı karakterlerle ve League of Legends karakterleri ile farklı oyun modlarını oynamak ve kazanmak. Bu yeni oyunu ile Riot Games daha çok LoL oyuncularını hedeflemiş olacak ki tanıtım videosunda da birçok resimdede popüler LoL karakterlerini kullanmış. Riot Games’in Mechs vs. Minions isimli oyununun çıkış tarihi de belli ve Riot Games sitesinde o tarihte SATIN ALIN yazıyor bu kutunun içeriği ne olacak ve fiyatı ne kadar olacak.  Ve unutmadan ekleyelim tek Türkçe kaynak biziz ve ilk bizden duydunuz 🙂

Sizler için hazırladığımız Mechs vs. Minions Ön İnceleme konusunda oyun ve modlar hakkında daha fazla bilgi de alabilirsiniz. Oyunun özellikleri neler olacak ve nasıl bir oyun olacak sizin için inceleyerek tüm bu bilgileri sizlere aktardık bu sayfadan tüm o bilgilere ulaşabilirsiniz. Ayrıca Mechs vs. Minions Resimleri sayfamızdan oluşturduğumuz Galeri üzerinden Riot Games‘in bu yeni oyununun görsellerine erişebilirsiniz.

Mechs vs. Minions

Mechs vs. Minions Çıkış Tarihi

Mechs vs. Minions çıkış tarihi olarak Riot Games’in resmi Mechs vs. Minions sayfasında yayımladığı tarih. 13.10.2016 Yani 13 Ekim 2016 tarihinde çıkış yapacak. Şimdiden Mechs vs. Minions ne zaman çıkacak diye soranlara duyrulur. Ayrıca Riot Games sayfasında bu oyunun çıkış tarihi yanı sıra birde viral bir mesaj var SATIN ALINABİLİR ibaresi bulunuyor bu oyunun erken erişim imkanı ile bir kaç aylığına mı ücretli olacağı yoksa hep ücretli bir oyunmu olacağı belli değil..

Mechs vs. Minions

 

Mechs vs. Minions Tanıtım Videosu

Aşağıda oyunun yayımlanmış tanıtım videosunu görebilirsiniz. Sorularınızı Yorum üzerinden yollayabilirsiniz. Böylece bu oyun ve fikirleriniz hakkında güzel bir tartışma ortamı kuralım..

 

Riot Games Mechs vs. Minions ile başarıya ulaşabilir mi? Tartışalım..

Emre Özer {Emre Özer}

Bilgisayar Mühendisi , Seo Uzmanı ve Veritabanı Uzmanı. Back-End Developer Oyun oynamayı sevmiyorum aslında sadece her nesnedeki kod parçasına aşığım...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir