Kapat

*

Mobil Oyunlar 89 views 0

Rocky Filminin Mobil Oyunu Çıktı!

Efsane film olan Rocky filminin mobil oyunu yapıldı. Bir film ne kadar etkiler sorusuna verilebilecek en güzel yanıt olan Rocky filmi ilk olarak tam 40 yıl önce sinemaseverlerle buluşmuştu. Efsanevi bu oyun şimdide telefonlarımızda olacak. Filmde olduğu gibi boksörün kariyeri boyunca karşılaştığı Apollo Creed, Clubber Lang ve Ivan Drago gibi boksörlerle maç yapacağınız oyunda, kemeri kazanmaya çalışacağız.

Oyun geliştirici firma olan Tapinator’un müdürü olan Ilya Nikolayev, Rocky karakterinin ne kadar önemli ve efsaneleşmiş bir karakter olduğunu bildiklerini ve önemsedikleri söyledi. 40 yıllık geçmişe sahip olan Rocky’nin nasıl bir muazzam marka derecede zengin bir marka söyleyerek oyunu bilinçli olarak boks simülatörü yerine arcade tarzında kurmayı tercih ettiklerini bildirdi. Arcade’nin mobil cihazlardaki öneminden bahseden Nikolayev, oyun için oldukça titiz çalıştıklarını da belirttti.

Rocky oyunu şimdilik Android cihazlarda bulunmamakta. 2017 yılınnından itibaren Android’e gelmesi beklenmekte. Rocky oyununun iOS  versiyonunu aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.

Rocky İndir

Rocky iOS indir

Rocky Android indir (Henüz mevcut değil)

Mustafa Genç {Mustafa Genç}

Teknoloji ve Siyaset meraklısı. En büyük aşkı mause olan sıradan bir mühendis...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir