Kapat

*

Mobil 441 views 0

Samsung C9 Pro Özellikleri ve Fiyatı

Samsung C9 Pro özellikleri ve fiyatı belli oldu. Samsung, uzun süredir sızıntılarla gündemde olan C9 u tanıttı. Resmi olarak duyurulan C9 Pro’nun özellikleri ve fiyatı belli oldu. Merakla beklenen telefonun özelliklerini gelin beraber inceleyelim..

Samsung C9 Pro Özellikleri

Dünyanın en büyük akıllı telefon üreticisi olan Samsung Galaxy C9 Pro yu resmi olarak tanıttı. Peki Samsung Galaxy C9 Pro kullanıcılara neler sunuyor ? 6 inç boyutlarında Super AMOLED ekranında Galaxy C9 Pro, Full HD çözünürlük sunucak.

Gücünü ise Qualcomm’un Snapdragon 653 işlemcisinden ve Adreno 501 grafik biriminden alacak. Belirtmekte fayda var, Snapdragon 652’ye göre göre %10  daha performanslı bir işlemci olan sekiz çekirdekli  Snapdragon 653  bu telefonun bünyesinde olacak. Galaxy C9 Pro, 6 GB RAM‘e sahip olacak. Ayrıca telefonda 64 GB dahili depolama alanı olacak. Tabi bu alan microSD kart ile 256 GB a kadar artırmanıza imkan tanıyacak.

Gelelim kamera özelliklerine. Samsung Galaxy C9 Pro kamera özellikleri de kullanıcılar mest etmiş durumda. 16 megapiksel çözünürlüğünde f/1.9 diyafram aralığına sahip ön ve arka kameranın yer aldığı telefon, çift ton LED Flaş sayesinde gece çekimlerinde en gerçekçi renkleri yakalamanızı sağlayacak. Çift kart desteğine sahip olacak olan Samsung Galaxy C9 Pro, Android 6.0 Marshmallow ile kullanıcılar ile buluşacak.

Samsung Galaxy C9 Pro Fiyatı

Ülkemizde ve Avrupa’da henüz etiket fiyatına sahip olmayan Samsung Galaxy C9 Pro, sadece Çin’de 472 dolar fiyat etiketi ile kullanıcılarla buluşacak. Ülkemize gelip gelmeyeceği ise henüz bilinmiyor.

Mustafa Genç {Mustafa Genç}

Teknoloji ve Siyaset meraklısı. En büyük aşkı mause olan sıradan bir mühendis...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir