Kapat

*

Mobil 224 views 0

Samsung Galaxy S7 Android 7.0 Nougat Beta Güncellemesi Tarihi

Samsung, Samsung S7 ve S7 Edge Android 7.0 Nougat beta güncellemesi yayınlayacak. Akıllı telefon pazarının liderlerinden biri olan Samsung S7 Android 7.0 Nougat beta güncellemesi yayınlayacak. Samsung yayınlayacağı güncelleme desteği ile gelecek olan modellerine verdiği önemi çıkan modellerine de verdiğini gösterdi. Samsung, Google tarafından sunulan Nougat güncellemesini en yeni telefonlarından başlayarak sunmaya başlayacak. Samsung son amiral gemilerini Mart ayında kullanıcıların beğenisine sunmuştu.

galaxy s7 android 7.0 guncellemesi

Tahmin edileceği üzere Samsung, Android 7.0 Nougat güncellemesini ilk olarak Galaxy s7 / s7 edge modellerine getirecek. Bu telefonlar Android 6.0.1 Marshmallow ile piyasa sunulmuştu. Geçtiğimiz günlerde İngiltere’deki S7 ve S7 Edge kullanıcılarında Android 7.0 Nougat beta güncellemesinin sunulduğu haberi gelmişti. Ama bu güncelleme kısa sürdü.

android 7.0 nougat beta guncellemesi

Android 7.0 Nougat beta güncellemesi ne zaman gelecek ?

Android 7.0 Nougat beta güncellemesi S7 ve S7 Edge modelleri için 9 kasım tarihinde yayınlanmaya başlayacak ve tahminen Aralık ayı ortalarına kadar sürecek.

Mustafa Genç {Mustafa Genç}

Teknoloji ve Siyaset meraklısı. En büyük aşkı mause olan sıradan bir mühendis...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir