Kapat

*

Mobil 160 views 0

Samsung Galaxy S8 Çıkmıyor mu

Büyük hayallerle piyasaya sürülen Samsung’un muhafızlarından Galaxy Note 7 hiç beklenmedik şekilde fos çıkınca, Samsung‘un çok çetin bir 2016 yılını geride bırakmıştı. Birbiri ardına gelen patlama hem kullanıcıların güvenini hem de firmanın prestijini sarsmıştı. Yaşanan bu gelişmelere inat kamuoyu Koreli firmanın sıkı mesai yaparak Samsung Galaxy S8‘i hızla hazırlayacağı düşünülüyordu. Ancak son zamanlarda çıkan haberler Samsung Galaxy S8 çıkmıyor mu sorusunu akıllara getiriyor.

Naver.com isimli web sitesinin hazırladığı rapora göre Samsung yöneticileri, New York City’de şirketin durumunu tartışmak üzere bir araya geldi. Bu toplantıda iddialar doğruysa Samsung Galaxy S8’in piyasaya sürülmesini Nisan 2017‘ye erteleme kararı aldılar.

Samsung Galaxy S8 Neden Ertelenebilir?

Söylenenlere göre bu ertelemenin sebebi Samsung’un hafızalarda kalan patlayan telefon imajının silinmesini beklemek olabilir. Ayrıca firmanın pazarlama takımına markayı güçlendirmesi için daha fazla zaman tanımak istemesin de bir başka neden olabileceği belirtiliyor.

Bu zamana kadar düzenlenen Mobil Dünya Kongresi‘nde (MWC) Samsung’un yeni yılda süreceği telefonlar tanıtılmıştı. Fakat bu sene Samsung bu kongreyi boş geçmek zorunda kalmış gibi görünüyor.

Furkan Kadir SAZAN {Furkan Kadir SAZAN}

- Bilgisayar Mühendisi - Nam-ı Değer "FKS" - TeknoCops Genel Yayın Yönetmeni - Merdiven Gazetesi Teknoloji ve Sosyal Genel Yayın Yönetmeni - Tasarım ve Grafik Uzmanı - Olduğu Kadar Olmadığı Kader

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir