Kapat

*

Mobil 103 views 0

Samsung Katlanabilir Telefonları Sızdırıldı!

Samsung’un uzun süredir katlanabilir mobil cihazlar üzerinde çalıştığı söylentileri neredeyse bir yıldır gündemimizi meşgul etmekte. Hatta bu katlanabilir modellere Samsung Galaxy X denileceğine dair de birçok bilgiler sızdırılmıştı. Son olarak da Kasım 2016 ‘da Samsung Katlanabilir Telefonları için patent almıştı

Samsung katlanabilir cihazlar üretecek mi ? Nasıl olacak? Olur mu? derken Güney Koreli üreticinin cephesinde ilginç gelişmeler yaşanmaya başlandı. Galaxy X1 ve Galaxy X1 Plus’a ait olduğu iddia edilen sızıntılar Weibo‘da ortaya çıktı.

Samsung Katlanabilir Telefonları Gün Yüzüne Çıkıyor!

Galaxy X1 ve Galaxy X1 Plus’a ait olduğu iddia edilen sızıntılar Weibo’da ortaya çıktı. Galaxy X1 ve Galaxy X1 Plus ‘a ait olduğu söylenen modeller, SM-X9000 ve SM-X9050 kod adıyla da tanınıyor. Android 6.0 Marshmallow ile ön plana çıkan modeller ile ilgili bilgiler oldukça kısıtlı.

2016 yılında patent başvurusu da yapılan modellerin 16:9 formatın da olması  beklenmekte.  Note 7 ile birlikte gelen süreçte bir düşüş yaşayan Samsung ‘dan bu yıl bir sürpriz gelir mi ? Katlanabilir telefon modellerinden birini bu yıl içerisinde görebilir miyiz? Bekleyip göreceğiz..

Mustafa Genç {Mustafa Genç}

Teknoloji ve Siyaset meraklısı. En büyük aşkı mause olan sıradan bir mühendis...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir