Kapat

*

Mobil 391 views 0

Samsung Veyron Özellikleri

Samsung veyron özellikleri belli oldu. Samsung W2017 Veyron özellikleri, fiyatı ve çıkış tarihi belli oldu. Tasarımıyla ilk günden itibaren kendine hayran bırakan eski günleri hatırlatan, bu modeli merakla beklemeye başladık. Samsung’un Veyron kod adıyla anılan kapaklı akıllı telefonu olan W2017 resmi olarak duyuruldu. Tasarımı ve fiyatı ile dikkat çeken Samsung Veyron özelliklerini yakından inceleyelim.

Samsung Veyron özellikleri

Samsung veyron özellikleri ve tasarımı ile şimdiden ilgi odağı olmaya başladı. Tamamı metal gövdeli olan Veyron, 4.2 inç boyutunda bir ekrana sahip. Super AMOLED ekrana sahip olan telefon, kapaklı akıllı telefon olarak tarihe ismini kazıyacak. Gücünü Qualcomm Snapdragon 820 işlemciden alacak olan Veyron’da 4 GB RAM ve 256 GB kadar çıkartılabilir 64 GB depolama alanı yer alacak.

Arka Kamerası 12 MP olan telefonun ön kamerası ise 5 MP oalcak. 4K video çekim özelliğine de sahip olacak olan cihazda, kablosuz hızlı sarj destekli 2,300 mAh batarya kapasitesi yer alacak. Ek olarak parmak izi sensörü ve Çift sim kart gibi özelliklerde bulunmakta.

samsung veyron turkiye fiyati

Samsung Veyron çıkış tarihi ve fiyatı

Belirtmemiz gereken önemli konulardan biri de çıkış tarihi ve fiyatı. Samsung Veyron sadece Çin pazarında satışa sunulacak. Tasarımı ile dikkat çeken telefonun  fiyatı da oldukça ilginç. Rekor bir fiyatla gelecek olan Veyron, Çin’ de 20 bin yuana satışa sunulacak. 20 bin yuan yaklaşık 3000 Dolar değerinde yani yaklaşık olarak 9300 TL gibi uçuk bir rakama satışa sunulacak. Fiyatının bu denli yüksek oluşu kafaları karıştırsa da “Eski tasarımlara geri dönmek için  zemin mi hazırlanıyor ?” sorusu da sorulmaya başlandı. Siz olsanız bu fiyata bu modeli alır mıydınız ?

Mustafa Genç {Mustafa Genç}

Teknoloji ve Siyaset meraklısı. En büyük aşkı mause olan sıradan bir mühendis...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir