Kapat

*

Sosyal Medya 308 views 0

Slender-Man’in Filmi Geliyor!

Oyunların filmlere dönüştürülmesine son dönemlerde alıştık.Efsane oyun Slender-Man‘in de filmi geliyor!Önceden yazılan kitapların filmleştirilmesiyle başlayan bu akım günümüzde popüler olan oyunların filmleştirilmesiyle devam etmekte.

Hostel serisi, The Cave (Mağara), Quarantine (Karantina),Boogeyman (Karabasan), ve Carrie: Günah Tohumu gibi muhteşem korku/gerilim yapımlarına imza atmış olan ünlü Screen Gems ekibi,şimdide gözünü Slender-Man‘e dikti.

Büyük bir hayran kitlesi olan Slender-Man oyunun, yapılacak olan filminin senaryosunu 13 Sins (13 Günah) filmiyle tanıdığımız David Birke yazacak.Slender-Man filminin 2017 yazında vizyona gireceği söyleniyor.

Slender-Man'in Filmi Geliyor!

Slender-Man Hikayesine yakından göz atalım mı ?

Slender-Man takım elbiseli,yüzü olmayan,normal insandan neredeyse iki kat uzunlukta yaratılan bir karakter.Ayrıca bazı insanlar bu hayali korku karakterini gördüklerini söylüyorlar.Ek olarak “kollarını istediği zaman uzayıp kısalma özelliğine sahip,sırtında yüzgeç gibi eklemleri var.” diye iddialarda da bulunuyorlar.

1600 yıllarına dayanan Slender-Man hikayesi günümüzde de devam etmektedir.Bu yüzden hala “Slender gerçek mi?” sorusu soruluyor. Yanıtı ise bilinmiyor.

Emre Özer {Emre Özer}

Bilgisayar Mühendisi , Seo Uzmanı ve Veritabanı Uzmanı. Back-End Developer Oyun oynamayı sevmiyorum aslında sadece her nesnedeki kod parçasına aşığım...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir