Kapat

*

3D selfie snapchat
Rehberler 369 views 5

Snapchat 3D Selfie Nasıl Kullanılır ?

Son zamanlarda sürekli yenilikçi duruşu ve filtre özelliği ile Selfie severler için harika bir uygulama olan Snapchat‘a,  3D Selfie özelliği gelecek henü bu haberi yazdığımız sıralarda Snapchat 3D Selfie özelliği gelmemişte olsa geldiği anda bu makale altınan sizlere nasıl kullanıldığını anlatacağız. Peki isterseniz bu özelliğin ne olduğu ile başlayarak  3D Selfie özelliğini inceleyelim.

Ayrıca bu özelliğin geçen haftalarda kimseye duyurmadan Snapchat firmasının satn alığı Seene uygulaması ile alakalı ve bağlantılı çalıştığı düşünülüyor.

Snapchat 3D Selfie Nedir?

Snapchata gelecek lan bu Selfie özelliği filtrelerden birisi olarak mı karşmıza çıkacak yoksa yeni bir modül ile mi gelecek bu bilgiler gizliliğini korumakta ama sızan bir iki fotoğrafta görebileceğimiz gibi kullanıcılar kamerayı yüz çevresinde gezdirerek 3D Selfie özelliğinin yüzünüzü taramasını sağlıyor metrics teknolojisi ile yüzünüzün hatlarını kalıba oturtan uygulama sadece yüzünüz değil tüm kafanızın bir animasyonunu oluşturuyor. 3D Selfie özelliğinin VR teknolojisi ile bağlantılı mı olup olmadığı henüz belli değil ama 3D Selfie Modelleme sonucunda VR teknolojisi ile Snapchat 3D Selfie entegre edilebilir.

Snapchat 3D Selfie Nedir

Snapchat 3D selfie ile ilgili sızan görsel.

 

Snapchat 3D Selfie Nasıl Kullanılır ?

Özellik çıktığında Snapchat Selfie modunda kameranıza dik bir açıdan bakarak sıradan filtre seçimi gibi yüzümüzü taratacağız ardından 3D özelliğini seçerk yüzümüzün Modellenmesi için kameramızı yavaşca çevirerek yüz ve doku hatlarımızın kaydının alınmasını ve yerli yerine oturtulmasını bekleyeceğiz.

 

Editörün Yorumu:

Ben bu 3D Selfie Özelliğinin tamamen VR teknoljisi ile bağdaştıralacağına inanıyorum. Birçok sosyal ağ başta youtube ve facebook olmak üzere VR teknolojisi ile ilgili büyük adımlar attılar günmüzün ençok kullanılan sosyal ağlarından birisi olan Snapchat’ın de bu teknolojiye atacağı bir adım olmalı. Çünkü Snapchat bu güne kadar herzaman yenilikçi bir politika izledi popüler ne varsa bunu filtrelerine de yansıttı eklediği özelliklerede. Ayrıca Seene uygulamasını satın almasıda bu özelliğin kalıcı ve stabil olarak geleceğinin en bğyğk göstergesidir. Yazımı ve şahsi yorumumu okuduğunuz çin teşşekür ederim lütfen yorumlarınız ile katılın bize 🙂

3D selfie özelliği snapchat

3D selfie özelliği snapchat

Snapchat 3D Selfie özelliği

Snapchat 3D Selfie özelliği

 

Ayrıca Snapchat APKSnapchat Google Playstore

Snapchat Iphone ve Ipad içinSnapchat AppStore

 

 

Emre Özer {Emre Özer}

Bilgisayar Mühendisi , Seo Uzmanı ve Veritabanı Uzmanı. Back-End Developer Oyun oynamayı sevmiyorum aslında sadece her nesnedeki kod parçasına aşığım...

“Snapchat 3D Selfie Nasıl Kullanılır ?” üzerine 5 yorum

 1. mahirtaha dedi ki:

  5

 2. ÖZGÜR BAĞDATLI dedi ki:

  Sağolun harika olmuş

 3. BEYHAN BAĞCI dedi ki:

  adamsın

 4. ÖZNUR HANÇER dedi ki:

  güzel

 5. MERİH ALICILAR dedi ki:

  Teşekkür Ederim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir