Kapat

*

Sosyal Medya 217 views 0

Snapchat Reklam Yerleştirecek!

Snapchat reklam yerleştirmeye başlayacak. Yakın bir zamanda Android ve iOS cihazlarda Snapchat uygulamasına reklam modülü yerşeştireceği düşünülüyor. Özellikle Snapchat’in reklamlarında kullanıcıları hedeflerken attığınız snapler ve snap mesajlarından “Snapchat Resim Tanıma” sistemi ile sizin resimlerinize göre reklamlar sunacağı düşünülüyor. Resim tanımlama sisteminin henüz tam olarak nasıl çalışacağı bilinmesede, resim tanıma sistemlerinin reklamla buluşacağı uygulamanın eşi benzeri dünya üzerinde yok. Resimden tanıyıp reklam hedefleme ilk kez Snapchat tarafından uygulanacak.

 

Firmaya Reklam dönüşlerinin nasıl olacağı bilinmesede, Dünya üzerinde birçok ülkede en popüler uygulamalardan birisi olan Snapchat reklam işine girerek parayı kıracak gibi duruyor.

Ayrıca resm analiz sistemi sadece reklam hedeflemede kullanılmayacak, analiz edilen resim için ayrıca otomatik bir filtre de teklif edecek. Ek olarak Google mantığı gibi aranan kelimelerden hedeflenen reklamlar gibi Snapchat’de resimlerinizin altına yazdığınız anahtar kelimeleri analiz ederek reklamlar sergileyecek.

 

 

Emre Özer {Emre Özer}

Bilgisayar Mühendisi , Seo Uzmanı ve Veritabanı Uzmanı. Back-End Developer Oyun oynamayı sevmiyorum aslında sadece her nesnedeki kod parçasına aşığım...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir