Kapat

*

Mobil 104 views 0

Snapchat’e Yeni Güncelleme Geldi!

Tasarımı ile eleştiri oklarını sürekli üzerine çeken Snapchata yeni güncelleme geldi. Yeni güncelleme ile beraber Snapchat daha şık ve fonksiyonel olacak. Snapchat geniş çaplı bir makyaj operasyonu geçiriyor. Büyük bir güncelleme ile görünümünü tamamen değiştirecek olan Snapchat yeni görünümüne kavuşmaya başladı. Fotoğraf düzenleme ve paylaşma uygulaması olan Snapchat alanın en iyilerinden bir tanesi.

Snapchat’e Yeni Güncelleme Geldi

Yeni Snapchat, beta versiyonları ile bazı Android kullanıcıları ile buluşmaya başladı. Yeni güncelleme ile Snapchat, Dünyanın her yerinden paylaşılan fotoğrafları gösterecek ve onların hikayelerini anlatacak olan bir arama çubuğu ile gelecek. Snapchat beta sürümünü kullanan kullanıcılar, yeni gelen güncellemeden oldukça memnun. Özellikle daha kullanışlı olduğunu belirten kullanıcılar yeni Snapchat fazlasıyla sevdiler.

Yeni arama fonksiyonu ile artık işlemlerini daha hızlı bir şekilde tamamlayacaksınız. Oldukça kullanışlı kısa yollar bulunacak. Örneğin kullanıcılar hızlı ekleme seçeneği ile Snapchat listesine henüz eklemediği kişi ile birlikte arkadaş isteklerini görebilecekler. Özellikle yeni gelen güncellemenin kullanışının oldukça basit olduğu ve sevildiğini hatırlatalım.

Snapchat güncellemesinin Android sürümünün kısa süre içerisinde gelmesi beklenirken iOS kullanıcılarının biraz daha beklemek zorunda kalacaklarını da belirtelim.

Mustafa Genç {Mustafa Genç}

Teknoloji ve Siyaset meraklısı. En büyük aşkı mause olan sıradan bir mühendis...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir