Kapat

*

Sosyal Medya 344 views 0

Starbucks Mobil Uygulaması Türkiye’de Kullanıma Sunuldu!

Starbucks Mobil uygulaması Türkiye’de kullanıma sunuldu. Android ve iOS platformlarında kullanıma sunulan uygulama ile Starbucks kart kaydı dahil birçok işlemi yapmak artık daha kolay bir hal aldı. Starbucks kahvelerinden vazgeçemiyorsanız yada merak edip kullanmak isterseniz bu uygulamayı kullanabilirsiniz. Starbucks Türkiye ile ayrıcalıklardan yararlanıp, yıldızlar toplayabilirsiniz. Ayrıca kişiye özel kampanya ve hediyelerde bu uygulamada mevcut.

Starbucks Mobil Uygulaması

Starbucks Mobil uygulamasıyla Türkiye’deki kahve severlerle buluşacak. Starbucks Mobil uygulaması ile Starbucks Card ile elde edilen ayrıcalıklara ve daha fazlasına ulaşacaksınız. Ödeme konusunda da kolaylık sağlayan uygulama ile yıldız kazanma özelliğini de kullanabileceksiniz. Kazandığınız bu yıldızlarla hediye içecekler kazanma şansını yakalayacaksınız. Starbucks Türkiye Mobil uygulaması kullanan kişilere doğum günlerinde de özel hediyeler sunulacak. Size en yakın Starbucks Mağazasına birkaç tıkla ulaşmanızı sağlayacak bu uygulama ile açılış, kapanış saatleri sunulan ürünler vb. imkanlar da sunulmuş durumda.

starbucks mobil uygulamasi indir

Starbucks ve benzeri mağazalar da pek bulunmayan Türk kahvesi aşığı olan ben bile uygulamayı meraktan indirip bir bakacağım, sizde deneyebilirsiniz.

Starbucks Mobil Uygulaması İndir

Starbucks Türkiye Android indir

Starbucks Türkiye iOS indir

Mustafa Genç {Mustafa Genç}

Teknoloji ve Siyaset meraklısı. En büyük aşkı mause olan sıradan bir mühendis...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir