Kapat

*

APK indir 411 views 0

Strike of Kings APK İndir (Android)

Merhaba arkadaşlar bugün yine harika bir android uygulaması olan Strike of Kings ile size APK dosyasını paylaşacağız. Strike of Kings APK butonuna basarak indirme işlemini hemen başlatabilirsiniz. Bu harika Android uygulaması Strike of Kings uygulamasını indirdikten sonra lütfen teşekkür yorumu bırakmayı ve konuyu beğenmeyi unutmayınız. TeknoCops olarak sizlere APK indir kategorisi üzerinden her zaman güncel apk dosyalarını ve son sürüm apk dosyalarını paylaşmaya çalışıyoruz. Strike of Kings uygulamasını da her zaman ki gibi son sürüm ve güncel şekilde sizlerle buluşturuyoruz. APK dosyası ve Strike of Kings hakkında daha fazla bilgiyi aşağıdan bulabilirsiniz. Alt paragrafta uygulama resimlerini de sizlerle screenshot alarak paylaştık. Böylece uygulamayı indirmeden de uygulama içini görebilirsiniz.

Strike of Kings – Aksiyon

Strike of Kings Android cihazlarınız için harika bir Aksiyon uygulamasıdır. İndirme işlemine başlamanız için aşağıdan indir butonunda Strike of Kings APK butonuna tıklamanız yeterlidir. Strike of Kings uygulamasını indirerek Türkiye için popüler bir android uygulamasını indirmiş oluyorsunuz. Daha fazla Türkiyede popülerleşen Android uygulamaları için APK indir kategorimize bakmanızı ısrarla öneririz. Strike of Kings gibi daha birçok harika android Aksiyon uygulamasını bu kategoride bulabilirsiniz. Hemen aşağıdan uygulama künyesinden  Strike of Kings hakkında daha detaylı bilgiler alabilirsiniz. Strike of Kings içinden görseller görebilirsiniz.

Uygulama Künyesi

Android Uygulama Adı: Strike of Kings

Yayınlayan Firma: PROXIMA BETA

APK versiyonu: 1.14.1.1

Güncelleme Tarihi: 18 Ocak 2017

Ne Kadar İndirildi? : 500.000 – 1.000.000

Gerekli Android versiyonu:   4.0.3 ve üzeri

Strike of Kings indir

Strike of Kings APK İndir

Emre Özer {Emre Özer}

Bilgisayar Mühendisi , Seo Uzmanı ve Veritabanı Uzmanı. Back-End Developer Oyun oynamayı sevmiyorum aslında sadece her nesnedeki kod parçasına aşığım...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir