Kapat

*

Otomobil 105 views 0

Subaru’nun Yeni Canavarı 2018 WRX STI

Subaru’nun yeni canavarı 2018 WRX STI ile tanışın. Subaru’nun en beğenilen modellerinden biri olan WRX STI ailesi yeniledi. Subaru’nun performans araçlarından biri olan Subaru 2018 WRX STI tamamen yenilendi. İç ve dış tasarımı tamamen yenilenen modelde büyük üst ve alt ızgaralarda oldukça dikkat çekiyor.

Dış görünümü daha da çekici hale getirmek için klenen port bagaj aparatlarının yanında, yeniden tasarlanan jantlar ile adaptif LED farlar oldukça dikkat çekici.

Subaru’nun Yeni Canavarı 2018 WRX STI

İç mekanda da yeni gelişmeler mevcut. yeni kapı açma kolları, bardak tutuculu arka kol dayaması, kırmızı renkli fren kaliperleri, iyileştirilmiş Jurid marka fren balataları, Recaro marka 8 yönlü elektrikli koltuklar oldukça dikkat çekiyor.

Ayrıca bu modelde dışarıdan gelen sesi azaltmak yapılan yeniliklerden biride kapılardaki camların daha kalın yapılması. Yeniden ayarlanmış süspansiyonlar, elektrik destekli direksiyon ve geçiş hisleri arttırılmış 6 ileri manuel şanzıman bu yeniliklerin arasında bulunuyor.

WRX STI ne kadar güçlü dersiniz? WRX STI 305 HP güç üreten 2,5 lt’lik turbo beslemeli boxer motor yer alacak. Daha önceki modellerde de bulunan aktif tork yönlendirmesi, çok fonksiyonlu dinamik araç kontrolü ve simetrik dört tekerlekten çekiş sistemi yenilenen WRX STI’de de bulunacak.

Yeni modelin özellikle tasarımını çok  beğendiğimizi belirtmemiz de fayda var.

Mustafa Genç {Mustafa Genç}

Teknoloji ve Siyaset meraklısı. En büyük aşkı mause olan sıradan bir mühendis...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir