Kapat

*

İnternet - Güvenlik 129 views 0

Süper Hızlı Opera Yeni Sürüm Çıktı

Opera web tarayıcı, uzun zamandır yüksek performansıyla tıpkı Chrome gibi kullanıcıların dikkatini çekmeyi başarmıştır. Kullanıcılara müjdemiz o ki: yayınlanmış olan Opera yeni sürüm ile sizleri süper hızlı internet sörfleri bekliyor.

Genellikle tarayıcılarda performansı ölçmek için tek bir sekmenin bulunduğu ve uygulamanın halihazırda açık olduğu ideal koşullar kıstas alınır. Ne yazık ki gerçekte durum böyle olmadığından kullanıcılar çok sayıda sekme açtığından kullanılan cihazlar yavaşlamakta ve tarayıcıdan alınan verim düşmektedir.

Opera ürettiği yeni teknoloji sayesinde bu soruna çözüm bulduğu kanaatinde. Masaüstü versiyonu için yayınladıkları 41.sürüm, kullanıcıların en son kullandıkları sekmelere öncelik vererek akıllı başlama yapıyor. Bu sayede tarayıcının açılışta ihtiyaç duyduğu süre büyük oranda azalıyor. Üretici firmanın düşük sistemler üzerinde yaptığı testlerin de olumlu sonuçlar vermesi, Opera yeni sürüm tarayıcıyı oldukça iddialı kılıyor.

Opera Yeni Sürüm İndir

Sizler de dahili bir reklam engelleyici ve VPN içeren ücretsiz Windows tarayıcısı Operayı, aşağıdaki linke tıklayıp resmi sitesinden inceleyip deneyebilirsiniz.

Opera Yeni Sürüm İndir

Furkan Kadir SAZAN {Furkan Kadir SAZAN}

- Bilgisayar Mühendisi - Nam-ı Değer "FKS" - TeknoCops Genel Yayın Yönetmeni - Merdiven Gazetesi Teknoloji ve Sosyal Genel Yayın Yönetmeni - Tasarım ve Grafik Uzmanı - Olduğu Kadar Olmadığı Kader

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir