Kapat

*

Mobil Oyunlar 100 views 0

Super Mario, Pokemon Go’ya Fark Attı!

Beklenilen gerçekleşti! Super Mario şimdiden Pokemon Go’ya fark atmayı başardı. Super Mario çılgınlığı oyunun ilk çıkış tarihinden itibaren kendini hissettirmeyi başardı. Şimdiden Super Mario çılgınlığı Dünyanın dört bir yanını sarmış durumda. Nintendo yıllardır direndiği içerisine girmediği mobil platforma sonunda giriş yaptı. Pokemon Go ve Super Mario gibi oyunlarla giriş yapan firma adından sıkça söz ettirmeyi başardı. Pokemon Go ile bir çılgın maceranın içerisinde kendimizi bulmuş ve oyunu çok sevdik. Pokemon Go’nun arkasından Super Mario oyununun gelmesi bizi daha da heyecanlardırmıştı. Super Mario beklenildiği gibi şimdiden en çok konuşulan oyun olmayı başardı.

Super Mario Run Rekor Kırdı!

App Annie tarafından yayınlanan bilgilere göre Super Mario şimdiden 3.5 Milyon indirme sayısına ulaştı. İlk gün ise kırılması çok zor bir rekora imza atarak 3 Milyon kez indirildi. Bu rakamların sadece Amerika’yı kapsadığını belirtmekte de fayda var. Pokemon Go ise ilk gün 900 bin kere indirilmişti. Bu veriler ile Super Mario Run oyununun Pokemon Go’yu rahatlıkla geçtiğini söyleyebiliriz.

15 Aralıkta iOS için sunulan oyunun başlangıç indirme sürümünü ücretsiz olarak denebilirsiniz. Tüm oyuna ise 27 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz. Eğer Android kullanıcısı iseniz; bağlantıya tıklayarak detaylı bilgiye ve oyuna ulaşabilirsiniz. Android kullanıcısı okurlarımız oyun çıkar çıkmaz haberdar olmak için takipte kalınız.

Mustafa Genç {Mustafa Genç}

Teknoloji ve Siyaset meraklısı. En büyük aşkı mause olan sıradan bir mühendis...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir