Kapat

*

APK indir 149 views 2

Super Mario Run Android İçin Sayılı Günler Kaldı!

Super Mario Run android uygulamasının çıkışına kısa bir süre kala Super Mario Run APK dosyası da gündeme geldi ilk güncellemeleri ve APK dosyasını TeknoCops olarak ilk sizinle buluşturan sayfa olmaya devam edeceğiz. Bu sayfaya aşağıdan yorum bırakarak Super Mario Run android versiyonu çıktığı anda haberdar olabilirsiniz. Bıraktığınız mail adreslerine anında eposta yollanarak çıktığı anda sizlerle paylaşılacak.

Ayrıca bu sayfaya girdiğinizde bildirim almak istiyor musunuz yazısına evete tıklayarak bildirimleri aktifleştirebilir ve Super Mario Run Android kurulum dosyası olan APK çıktığı anda telefonunuza bildirim alabilirsiniz. Super Mario oyunlarını eskiden beri hala oynayan arkadaşlarımız vardır çünkü onlar resmen birer efsanedirler. Android versiyonu iOS versiyonundan sonra Android ile buluşacak olan Super Mario Run için geri sayım başladı…

Super Mario Run APK linkine tıklayarak çıktığı anda ekleyeceğimiz sayfayı da görebilirsiniz. Super Mario Run android versiyonu çıktığı anda bu sayfada olacak.

Super Mario Run Android Çıkış Tarihi

Super Mario Run için henüz Android çıkış tarihi belli değil fakat 15 Aralık’da iOs için çıkan Super Mario Run oyununun Android versiyonunun da 10-15 gün içerisinde çıkış yapmasını bekliyoruz. Çıkış yaptıktan sonra hemen bu harika Nitendo oyununu sizlerle APK sayfamızdan paylaşacağız şimdilik reserve alın ve yorum bırakın yada bildirimleri açıp hazırda bekleyin arkadaşlar.

Oyun hakkında düşüncelerinizi de bizimle paylaşırsanız seviniriz sizce bu oyun patlayacak mı? Pokemon Go’yu bile geçeceği iddia edilen Super Mario Run gereken ilgiyi görebilecek ve beklentileri karşılayabilecek mi. Ayrıca şaka maka köşeyi tekrar dönen Nitendo hakkında ne düşünüyorsunuz.

Emre Özer {Emre Özer}

Bilgisayar Mühendisi , Seo Uzmanı ve Veritabanı Uzmanı. Back-End Developer Oyun oynamayı sevmiyorum aslında sadece her nesnedeki kod parçasına aşığım...

“Super Mario Run Android İçin Sayılı Günler Kaldı!” üzerine 2 yorum

  1. Emir dedi ki:

    Bekliyorum sabırsızlıkla arkadaşım ios kullanıyor çok güzelmiş öyle söyledi

    1. Mustafa Genç dedi ki:

      Çıkar çıkmaz buradan paylaşacağız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir