Kapat

*

Mobil Oyunlar 266 views 0

Super Mario Run Android İçin Çıkacak Mı?

Super Mario Run Android için çıkacak mı ve ne zaman çıkacak sorularını sizler için yanıtlamaya çalışacağız. Super Mario Run iOS cihazlar çıkışını yapacak ve çıkışını yaptıktan sonra aynı Pokemon Go gibi bir süre Android kullanıcılarını bekletecek. Nitendo firmasının Apple ile yaptığı ufak bir algı oyunu anlaşması denebilir buna. Son zamanlarda patlayan oyunlar ilk iOS cihazlarda var! algısını oluşturmak için iOs’lu cihazlara öncelik tanınıyor. Android için Super Mario Run ‘da biraz bekletilerek kullanıcıları Apple ürünlerine yaklaştırılıyor. Super Mario Run Android çıkış tarihi ne zaman belli olmasada Android için ne zaman çıkacak sorusuna bir yanıt üretebiliriz aslında. Super Mario Run oyunu Android cihazlar için iOS’a çıkış yaptıktan 5-6 gün sonra yayımlanacak diyebiliriz.

Super Mario Run oyununu sizin için ön inceleme yaptık ve Super Mario Run nasıl oynanır sizin için inceledik dilerseniz bu linke tıklayarak hazırladığımız ve araştırmalar sonucunda topladığımız Super Mario Run ile ilgili bilgilere Super Mario Run linkine tıklayarak bakabilirsiniz. Android için Super Mario Run ne zaman çıkacak henüz bilinmesede sizin için sürekli takipte olacağız ve Super Mario Run çıktığı anda Android yükleme dosyası olan Super Mario Run APK direk olarak bu linkini verdiğimiz sayfadan indirilebilir olacak.

Super Mario Run Android için çıkışını yaptıktan sonra İnceleme, APK, Güncellemeler ve diğer tüm Super Mario Run Haberleri için bildirimleri açarak sayfamıza abone olaiblir ve bildirimleri telefonunuza yada en alttan mail bildirimlerine kayıt olarak epostanıza alabilirsiniz.

Emre Özer {Emre Özer}

Bilgisayar Mühendisi , Seo Uzmanı ve Veritabanı Uzmanı. Back-End Developer Oyun oynamayı sevmiyorum aslında sadece her nesnedeki kod parçasına aşığım...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir