Kapat

*

APK indir 107 views 0

Super Mario Run İçin Android Ön Kayıt Başladı!

Super Mario Run Ön Kayıt Başladı! Super Mario Run ön kayıt nedir ve Super Mario Run Ön kayıt nasıl yapılır? buınları size anlatacağız. Super Mario Run iOs işletim sistemi için çıktıktan sonra Android işletim sisteminde de çıkış yapması bekleniyordu. Nitendo firması Android için biraz daha geç sunacaklarını açıklamıştı. Android dünyasının en geniş marketi olan Google Play üzerinde Super Mario Run Android oyunu gözüktü. Bugün erken saatlerde Android için Google Play sayfasını açan Nitendo firması bunu Super Mario Run’un resmi twitter hesabından duyurdu! aşağıda Super Mario Run hesabı tarafından atılmış duyuru tweetini görebilirsiniz.

Super Mario Run Ön Kayıt Yapma

Super Mario Run için ön kayıt yapma işlemi aslında çok basit. Super Mario Run Google Play linkine tıkladıktan sonra açılan Google Play sayfasında yada uygulamasında “Ön kayıt yaptır” butonunu göreceksiniz. Bu butona bastıktan sonra açılan sayfada “Tamam” Butonuna tıklamanız yeterli olacaktır. Aşağıya sizin için Super Mario Run ön kayıt olma işlemini resimli şekilde anlattık. İşlemleri tamamladıktan sonra teşekkür yorumu bırakırsanız seviniriz.

1-Linkle tıklayın açılan Google Play uygulamasında yada sayfasında ÖN KAYIT butonuna tıklayın.

2- Açılan panelde Android cihazınızdan giriyorsanız Anladım butonuna Sayfadan açtıysanız Tamam butonuna tıklayın.

3- Ön kayıt başarıyla tamamlandıysa sayfa bu hale gelecektir. Yaşadığınız sıkıntıları yorum kısmından sorabilirsiniz.

Super Mario Run APK

Super Mario Run APK dosyasını da indirmek için aşağıdan indir butonuna basmanız yeterli olacaktır. O sayfadan APK dosyasına da hemen ulaşabilirsiniz çıktığı anda alttaki Super Mario Run APK indir linkindeki sayfada olacak.

>> Super Mario Run APK İndir

Emre Özer {Emre Özer}

Bilgisayar Mühendisi , Seo Uzmanı ve Veritabanı Uzmanı. Back-End Developer Oyun oynamayı sevmiyorum aslında sadece her nesnedeki kod parçasına aşığım...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir