Kapat

*

Mobil Oyunlar 96 views 0

Super Mario Run Oyunu Geliyor!

Efsane oyun olan Super Mario oyunu “Super Mario Run” ismi ile mobil dünyaya giriş yapmaya hazırlanıyor. Yapımcı firma olan Nintendo’nun ise bu oyundan ilk ayda 70 milyon dolar gelir elde etmesi bekleniyor. Yaz aylarında Pokemon Go ile isminden sıkça bahsettiren Nintendo yeni mobil oyunu ile yeniden gündeme oturmuş bulunmakta.

Pokemon Go ‘da yaşadığı başarı ile mobil dünyaya girme kararı alan firma yeni oyununu kısa süre önce duyurdu. Duyurulduğu ilk günden itibaren büyük bir ilgi ile karşılanan oyuna, 20 Milyondan fazla kişi ön kayıta yaptırmış durumda. Bu hesaplar göz önüne alındığında oyunun çok fazla kar edeceği aşikar. Pokemon Go ile birlikte 140 milyon doları aşkın ilk ay karı elde eden firma, oyunun haklarının hepsinin elinde olmaması sebebiyle fazla da kazanamamıştı. Super Mario Run ‘ın bütün haklarını elinde bulunduran firma, yeni oyunundan oldukça ümitli.

Super Mario Run Ne Zaman Çıkacak?

15 Aralık Perşembe günü çıkacak olan efsanevi oyunu merakla beklemekteyiz. Oyunla ilgili detaylı bilgiler için takipte kalmayı unutmayınız. Ayrıca Super Mario Run APK ile ilgili güncel bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. 

Mustafa Genç {Mustafa Genç}

Teknoloji ve Siyaset meraklısı. En büyük aşkı mause olan sıradan bir mühendis...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir