Kapat

*

Bilimsel Gelişmeler 389 views 0

Suudi Arabistana İnen Ufo

Suudi Arabistana inen UFO görüntüleri ve videosu izleyenleri etkilemeye devam ediyor. Suudi arabistana UFO ne amaçle ve neden indi? Bu video efekt mi yoksa gerçek mi?

Dünya dışı varlıkların var olduğunu kanıtlayan somut bir delil gerçek anlamda var olmasada, Uzaylıların var olmadığını kanıtlayan da bir delil yok. Dünya gibi farklı organizmaların yaşaya bileceği birçok gezegenin varlığı da tartışılır bir durum. Koskoca evrende yanlız olma fikri biraz saçma geliyor. Belki onlar bizden daha ilkel ve belki daha uzağız. Bu fikirlerin içerisinde gelen UFO bilgileri ve videoları da bize bu tarz varlıkların var olabileceğini kanıtlıyor. Suudi Arabistana inen Ufo videosu son günlerde yeni düşen uzaylı varlığı videolarından sadece birisi. Videonun gerçekmi yoksa  efekt ile mi ypaıldığı konusunda henüz bilgili bir kişiden açıklama gelmedi bu haberimizin ardından bir bilgiliarkadaş da bizi teknik anlamda aydınlatırsa sevinirim.

İŞTE O VİDEO ve “Allahu Akbar” Diye Bağıran Araplar

 

Benim şahsi yorumumu sorarsanız bu videonun efekt ile yapıldığını düşünüyorum birazda şov olmuş. Uzaylı mekiği Suudi Arabistana iniyor eyvallah sonrasında mekikten bir uzaylı inmekte ve ardından mekik kalkış yapıyor uzaylı arkadaşı orda bırakıp… Ardından uzaylıyı unutmuş olsalar gerek ki uzaylı bir anda göğe yükseliyor mavi bir ışıkla…

Tutarsızlıklar şurda madem gidecektin gemiye binseydin ya? Madem gemisiz de gidebiliyordun gemiyle niye in bin yaptın demii.

Emre Özer {Emre Özer}

Bilgisayar Mühendisi , Seo Uzmanı ve Veritabanı Uzmanı. Back-End Developer Oyun oynamayı sevmiyorum aslında sadece her nesnedeki kod parçasına aşığım...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir