Kapat

*

Oyun Haberleri 146 views 0

The Last Guardian Ertelendi!

Sony’nin The Last Guardian‘ı ertelendi. Çıkışını PS4 oyuncularının uzun zamandır beklediği The Last Guardian isimli playstation 4 oyununu Ekim içerisinde beklemekteydik. Bugün Sony ve Japan Studio tarafından duyurulan habere göre The Last Guardian‘ın çıkışı 4 Aralık tarihine ertelendi.

Son zamanlarda adını duyurmayı başarmış ve Tuhaf bir dostluk ve kopmaz bir bağ sloganıyla yola çıkılan The Last Guardian bir çocuk ve bir yaratığın hikayesini ve maceralarını konu almakta ayrıca efsanevi yaratıklarında bulunduğu bölümlerden geçiyoruz.

Genç arkadaşımız Trico adında efsanevi ve kocaman bir yaratıkla tanışır ve aralarında güçlü bir dostluk bağı gelişir. Yaşanılan böledeki kötülükler ve başka yaratıklarla da mücadele eden ikilinin birçok macerası olacak bu maceraları konu alan The Last Guardian adaha önce ekimde çıkacak denilmişti ama Aralık 4 Tarihine ertelendi.

Emre Özer {Emre Özer}

Bilgisayar Mühendisi , Seo Uzmanı ve Veritabanı Uzmanı. Back-End Developer Oyun oynamayı sevmiyorum aslında sadece her nesnedeki kod parçasına aşığım...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir