Kapat

*

Rehberler 143 views 0

TimeYourWeb Nedir?

TimeYourWeb nedir? TimeYourWeb ne işe yarar? TimeYourWeb indir konularını içeren makalemize gelin bir göz atalım.

Web üzerinde çok fazla zaman harcayanlar ya da PC ‘lerini ortak kullanan kullanıcılar ister istemez zaman takibi uygulamalarına ihtiyaç duyuyor. TimeYourWeb, zaman takip işini gerçekten işlevsel bir şekilde yürüten Chrome eklentisi konumunda. Kayıt olma, hesap oluşturma gibi teferruatları gerektirmeyen ücretsiz olan Chrome eklentisi kullanıcının ihtiyaçlarına yönelik analizler verebiliyor.

TimeYourWeb uygulamasıyla birlikte herhangi bir web sitesinde ne kadar zaman geçirdiğimizin detaylı analizlerini alabiliyoruz. Eklentinin araç çubuğunda bulunan ikonu kullanıcıya belirli bir sekmede geçirilen zaman hakkında bilgi veriyor. Eklenti, YouTube ‘de sözde 5 dakika video izleyip işini erteleyenleri, çocuklarına 15 dakika Facebook ‘a girme izni verip televizyon karşısında dalıp giden ebeveynleri mutlu edeceğe benziyor.

Saydığımız özelliklerinin yanında çok çok daha ayrıntılı veriler isteyen kullanıcılar da düşünülmüş. Farklı liste modları ile birlikte günlük, haftalık ya da aylık olmak üzere zaman bilgilerine ulaşmak mümkün. “Flow” moduyla da saatlik hatta dakikalık veriler ayrıntılı incelenebiliyor.

TimeYourWeb İndir,

Aşağıda bulunan TimeYourWeb indir linkine tıklayıp Chrome eklentisini tarayıcınıza kolayca kurabilirsiniz.

TimeYourWeb İndirme Linki

Furkan Kadir SAZAN {Furkan Kadir SAZAN}

- Bilgisayar Mühendisi - Nam-ı Değer "FKS" - TeknoCops Genel Yayın Yönetmeni - Merdiven Gazetesi Teknoloji ve Sosyal Genel Yayın Yönetmeni - Tasarım ve Grafik Uzmanı - Olduğu Kadar Olmadığı Kader

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir