Kapat

*

Oyun Haberleri 757 views 1

Titanfall 2 İnceleme

Titanfall 2 inelemesine hoşgeldiniz. Henüz oyun çıkmamışta olsa siz değerli okurlarımıza 2016 ‘da çıkacak olan bu oyunun ön incelemesini yaptık.

Titanfall 2 , Respawn Entertainment tarafınca geliştirilmiş ve Electronic Arts tarafından dağıtımı yapılan, FPS (Birincil Şahıs Nişancı) türünde, online ve multiplayer Oyundur. Titanfall 2’nin yapımcıları Call of Duty’nin  eski yapımcıları olan Jason West ve Vince Zampella’dır.  Oyunun ilk serisi olan Titanfall’ın yapımına 2011 yılındabaşlanmış ve 11 Mart 2014 tarihinde serinin ilk oyunu piyasaya çıkmıştır. Şimdilerde  Electronic Arts’ın E3 Oyun zirvesinde tanıtmaya başladığı hatta trailerinin yayımlandığı Titanfall 2 ile gündemde. Serinin ikinci oyunu olan bu oyunda gerçekten büyük gelişmeler var diyebiliriz. Titanfall 2 sistem gereksinimleri de yayımlanmış olup birçok fan edinmiştir.

Ayrıca Titanfall 2 çıkış tarihi olarak 2016 yılının son çeyreği referans gösteriliyor. Oyun ayrıca Windows, Playstation, Xbox ve Wii sistemleri için oynanabilir olacak. Titanfall 2 Pc ye gelecek olmasından hepimiz memnun kaldık son çıkan oyunlardan bazılarının PC için çıkmaması durumu. Konsol sevmeyen oyuncuları üzmüştü.

Ayrıca serinin ilk oyununda Single-Player modu bulunmayan Titanfall’un bu kez oyunun hikaye moduyla birlikte single-player olarak da oynanabileceğini duyurdu.

Titanfall 2 Trailer

 

Titanfall 2 Sistem Gereksinimleri

Titanfall 2 sistemgereksinimleri tam oalrak belli olmasada aşşağıdaki şekilde olacağı konusunda sızıntılar mevcut.

Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi:Windows 7 64bit

RAM:6GB

Depolama alanı:60GB

Ekran Kartı:GeForce GTX 470 veya dengi Radeon HD 6970

Önerilen Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi:Windows 10 Pro 64bit

RAM: 8GB

Depolama alanı:65GB

Ekran Kartı: GeForce GTX730 – Radeon R9 290 ve üzeri

 

Ayrıca oyunun resmi sitesini ziyaret etmek için – Official WebPage

Emre Özer {Emre Özer}

Bilgisayar Mühendisi , Seo Uzmanı ve Veritabanı Uzmanı. Back-End Developer Oyun oynamayı sevmiyorum aslında sadece her nesnedeki kod parçasına aşığım...

“Titanfall 2 İnceleme” üzerine 1 yorum

  1. Anonim dedi ki:

    5

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir