Kapat

*

İncelemeler 267 views 1

Tom Clancy’s: The Division İnceleme

Ubisoft firmasının konferansına damgasını vuran en büyük oyunlardan biri de şüphesiz ki Tom Clancy’s The Division oldu. Herşeyden önce yeni nesil konsollara duyurulmasının ardından PC oyuncularının da kendi platformlarında görmek istedikleri, hatta bunun için imza kampanyaları başlatacak kadar yoğun bir ilgi topladı.

Para ile yayılan bir virüs…

Henüz duymayanlar için The Division’ın hikayesinden bahsedelim biraz. Amerikan’ın en çok alışveriş yapılan günü olan Black Friday(Kara Cuma)’de banknotların üzerinden yayılan bir virüs Amerika’yı hızla doşarak herkese bulaştırıyor.Hızlıca yayılan virüs insanların ölümüne sebeb oluyor ve ve doğamızda bulunan kaos ortamı artık kaçınılmaz oluyor. İşte bu sırada da şehirde düzeni sağlamak için bizimde bulunduğumuz The Division ekibi gönderiliyor. İşte The Division betasında böyle bir ortamda başlıyoruz. Her ne kadar şimdilik şehrin az bir kısmını görsek de sözü edilen kaosa her cadde ve sokakta şahit oluyoruz.

Ubisoft Firmasının E3(North America) konferansı ardından yayınladığı Gameplay videosu;

Benim bu oyun hakkındaki şahsi görüşüm 3rd görünüşten oynadığımız için FPS ve RPG nin güzel bir birleşimi olduğu yönünde lakin Tom Clancy’s oyunlarında gördüğüm genel bişey olarak 1 buçuk 2 sene sonra popülaritesini kaybedecek diyebilirim umarım bizi şaşırtır ve piyasadaki ve gönlümüzdeki yerini tutar fakat bir Battlefield 4 kadar uzun süre piyasada tutunacağı konusunda endişelerim var ne yazikki.

Emre Özer {Emre Özer}

Bilgisayar Mühendisi , Seo Uzmanı ve Veritabanı Uzmanı. Back-End Developer Oyun oynamayı sevmiyorum aslında sadece her nesnedeki kod parçasına aşığım...

“Tom Clancy’s: The Division İnceleme” üzerine 1 yorum

  1. mahirtaha dedi ki:

    5

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir