Kapat

*

APK indir 56 views 0

Traffic Racer APK – Android Yarış Uygulaması

Merhaba arkadaşlar bugün yine harika bir android uygulaması olan Traffic Racer ile size APK dosyasını paylaşacağız. Traffic Racer APK butonuna basarak indirme işlemini hemen başlatabilirsiniz. Bu harika Android uygulaması Traffic Racer uygulamasını indirdikten sonra lütfen teşekkür yorumu bırakmayı ve konuyu beğenmeyi unutmayınız. TeknoCops olarak sizlere APK indir kategorisi üzerinden her zaman güncel apk dosyalarını ve son sürüm apk dosyalarını paylaşmaya çalışıyoruz. Traffic Racer uygulamasını da her zaman ki gibi son sürüm ve güncel şekilde sizlerle buluşturuyoruz. APK dosyası ve Traffic Racer hakkında daha fazla bilgiyi aşağıdan bulabilirsiniz. Alt paragrafta uygulama resimlerini de sizlerle screenshot alarak paylaştık. Böylece uygulamayı indirmeden de uygulama içini görebilirsiniz.

Traffic Racer – Yarış

Traffic Racer Android cihazlarınız için harika bir Yarış uygulamasıdır. İndirme işlemine başlamanız için aşağıdan indir butonunda Traffic Racer APK butonuna tıklamanız yeterlidir. Traffic Racer uygulamasını indirerek Türkiye için popüler bir android uygulamasını indirmiş oluyorsunuz. Daha fazla Türkiyede popülerleşen Android uygulamaları için APK indir kategorimize bakmanızı ısrarla öneririz. Traffic Racer gibi daha birçok harika android Yarış uygulamasını bu kategoride bulabilirsiniz. Hemen aşağıdan uygulama künyesinden  Traffic Racer hakkında daha detaylı bilgiler alabilirsiniz. Traffic Racer içinden görseller görebilirsiniz.

Traffic Racer Künyesi

Android Uygulaması Adı: Traffic Racer

Yayımcı Firma: Soner Kara

APK versiyonu:

Güncelleme Gelme Tarihi: 8 Mart 2016

Kaç Kişi İndirdi? : 100.000.000 – 500.000.000

Gereken Android Sürümü:   2.3.3 ve üzeri

Traffic Racer indir

Traffic Racer APK İndir

Emre Özer {Emre Özer}

Bilgisayar Mühendisi , Seo Uzmanı ve Veritabanı Uzmanı. Back-End Developer Oyun oynamayı sevmiyorum aslında sadece her nesnedeki kod parçasına aşığım...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir