Kapat

*

Oyun İndir 214 views 0

Tüm NeoGeo Atari Oyunları (NeoRagex 5.0)

90’lı yılların en popüler atari ve bilgisayar emulator oyunları olan NeoGeo ve NeoRagex 5.0 serisini tek bir dosyada derledik. Teknocops takipçileri için hazırladığımız bu eşi benzeri olmayan oyun serisinde nostaljinin dibine vurabileceksiniz. İçerisinde SEGA oyunlarını da barındıran bu seride king of fighterdan street hoop’a kadar bütün oyunlar bulunuyor. Aynı zamanda iki kişilik oynama imkanı da sunuyor. Oyun dosyalarını indirdikten sonra masaüstünde bir klasöre çıkartın. İçerisinde bulunan NeoRagex 5.0.exe dosyasını açın. Bütün virüs taramaları yapılmış ve teknocops tarafından tamamen temiz bulunmuştur. Güvenle oynayabilirsiniz.

2 Kişilik Oynama

Emülatör açıldıktan sonra Controls > Player Controls alanına girip Oyuncu 1 ve Oyuncu 2 için tuş kombinasyonlarını ayarlayabilirsiniz.

Jeton atma ve oyuncu seçme

Bir oyuna girdiğinizde Oyuncu 1 tarafına jeton atmak için 3 tuşuna basın. Oyuncu 2 için 4 tuşuna basın. Jeton attığınız tarafı aktif hale getirmek ve oyuna başladıktan sonra Oyuncu 1 için 1, Oyuncu 2 için 2  tuşuna basın.

NeoRageX İndirme Linki

İçerisinde 181 oyun bulunduran bu emulatorü indirmek için aşağıdaki görsele tıklayın.

 

Hiç Benzer Yazı Bulunamadı Malesef :(

Emre Özer {Emre Özer}

Bilgisayar Mühendisi , Seo Uzmanı ve Veritabanı Uzmanı. Back-End Developer Oyun oynamayı sevmiyorum aslında sadece her nesnedeki kod parçasına aşığım...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir