Kapat

*

Rehberler 4.203 views 2

Unable to Authenticate Pokemon Go Hatası Çözümü

Pokémon Trainer Club’a giriş esnasında çıkan “Unable to Authenticate” hatası Pokemon Go oyucuları için son zamanlarda yaşanan bir hata. Bu hatanın ana sebebi Server üzerinde anlık giriş yapan kullanıcı saysısının çok olması sebebiyle oluşan aşırı yüklenme. Pokemon Go ana sunucuları Amerika üzerinde bulunmaktadır bazı lokasyonlarda oyun için sunuclar bulunsada Trainer Club üzerinden sağlandığı için giriş bilgilerinin doğruluğu bu sunucuyla çok aşırı bir iletişime geçme durumu var her giren kullanıcı birçok sorgu yapmakta. Bu sorgularda sunucuyu yorarak aşırı yüklenme yapmakta buda Unable to Authenticate Pokemon Go Hatası ‘nı doğurmakta. Aşağıdan Çözüm yolunu takip edebilirsiniz.

Bu sorunun çözümü konusunda kullanıcı olarak yapaiblecek birşey yok yakın zamanda Pokemon Go giriş sunucularının Cloud Based şekilde Avrupa ve Asya için genişletilmesi beklenmekte. Bu durumdan kurtulmak için Şu pokemon go server durumu sitesine bakarak şuan giriş yapıp yapılamayacağını görebilirsiniz en azından bu sitede Online yazınca girilebilir olmakta oyun.

Ayrıca Yorumdan bir kullanıcımızız önerisi;

screenshot_37

Emre Özer {Emre Özer}

Bilgisayar Mühendisi , Seo Uzmanı ve Veritabanı Uzmanı. Back-End Developer Oyun oynamayı sevmiyorum aslında sadece her nesnedeki kod parçasına aşığım...

“Unable to Authenticate Pokemon Go Hatası Çözümü” üzerine 2 yorum

 1. Maniac Boi dedi ki:

  rootlu cihazlarda oynamya kalkarsanız bu hatayı verebılıyor
  root u sılın yenıden deneyın cozulmesı lazım
  kendim 2 kere denedim cozum aynı

  1. Mahir Özdin dedi ki:

   teşekkürler konuya ekliyorum 🙂

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir