Kapat

*

Oyun Haberleri 105 views 0

Uncharted: The Lost Legacy ve The Last of Us Part 2 Yolda

Naughty Dog yayınladığı fragmanlarla Playstation kullanıcılarını heyecanlandırdı. Önceden duyurduğu Uncharted: The Lost Legacy ve The Last of Us Part 2 oyunlarının tanıtım videolarını kullanıcılara sundu.

Sony tarafından düzenlenen PlayStation Experience 2016 fuarında gösterime sunulan fragmanlar oyun severlerden tam not aldı.

 

Uncharted: The Lost Legacy

Naughty Dog’un Uncharted 4: A Thief’s End serisinden hemen sonra Uncharted serisine tekrardan devam etme kararı alması ilk zamanlarda şaşırtıcı olsa da Nathan Drake’in son sahnesinde ölen kahramanımızın yerini alan Avusturalyalı hazine avcısı Chloe Frazer bu kararın boşa olmadığını gösteriyor.

 

The Last of Us Part 2

Videonun son sahneleri The Last of Us Part 2 için kullanıldı. Tanıtımdan görüldüğü üzere oyun, ilk oyunun olaylarının devamı niteliğinde. Ellie büyüyüp 20’li yaşlara ulaşmış. Ellie, Joel tarafından durdurulmadan önce, kanlar içinde, titreyen elleriyle gitarıyla Shawn James’in “Through the Valley” şarkısını çalıyor.

 

Uncharted: The Lost Legacy ve The Last of Us Part 2 Ne Zaman Çıkacak?

Şimdilik çok kısa olan video bile oyunseverleri heyecanlandırmaya yetti. Önümüzdeki yıl Uncharted tutkunlarının hasretini biteceğini söyleyebiliriz.

Furkan Kadir SAZAN {Furkan Kadir SAZAN}

- Bilgisayar Mühendisi - Nam-ı Değer "FKS" - TeknoCops Genel Yayın Yönetmeni - Merdiven Gazetesi Teknoloji ve Sosyal Genel Yayın Yönetmeni - Tasarım ve Grafik Uzmanı - Olduğu Kadar Olmadığı Kader

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir