Kapat

*

Mobil 323 views 0

Vivo V5 ve Vivo V5 Plus 20 MP Ön Kamera İle Geliyor!

Vivo V5 ve Vivo V5 Plus 20 MP ön kamera ile gelecek. Yanlış duymadınız, bu bir rekor. Vivo’nun yeni modelleri olan V5 ve V5 Plus rüya gibi bir ön kamera ile geliyor. Sızan görüntülere bakarsak Vivo bu konuda rekor kıracak. Özellikle ön kamerası ile V5 ve V5 Plus kendinden söz ettirecek. “Perfect Selfie” yani Mükemmel Özçekim sloganıyla gelecek olan model şimdiden tüm rakiplerini solladı.

Vivo V5 ve Vivo V5 Plus 20 MP Ön Kamera

PhoneRadar tarafından yapılan habere göre Vivo’nun yeni akıllı telefonları olan V5 ve V5 Plus muhteşem denebilecek ön kameralarla gelecek. 20 MP ön kamera ile gelmesi beklenen modeller şimdiden büyük ilgi ile karşılandı. Şimdiden “Perfect Selfie” yani Mükemmel Özçekim sloganıyla anılmaya başlandı. Kamerasıyla dikkatleri üzerine çeken telefonun özelliklerini hatırlatmakta fayda var.

Vivo V5 Özellikleri

Vivo V5 teknik özellikleri ile de oldukça iddialı. Vivo V5 5.5 İnç Full HD bir ekranla karşımızda olacak. SnapDragon 625 ile gelecek olan telefonda 4 GB RAM ve 32 GB dahili depolama alanı olacak. Cihazın batarya kapasitesi ise 3000 mAh.

vivo v5 tanıtım tarihi

Vivo V5 ve Vivo V5 Plus Ne Zaman Tanıtılacak ?

Vivo V5 ve Vivo V5 Plus modellerinin aslında çok yakın. Vivo V5 ve Vivo V5 Plus modelleri 15 Kasım’da Mumbai’de tanıtılacak. “Perfect Selfie” gibi iddialı bir sloganla gelen Vivo’nun yeni modellerini bizde merakla bekliyoruz.

Mustafa Genç {Mustafa Genç}

Teknoloji ve Siyaset meraklısı. En büyük aşkı mause olan sıradan bir mühendis...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir