Kapat

*

Mobil 293 views 0

Vivo X9 Özellikleri Belli Olmaya Başladı

Vivo X9 özellikleri belli olmaya başladı. Son dönemin parlayan markalarından biri olan Vivo yeni modelini tanıtmaya sayılı günler kala yeni modelleri olan X9 ve X9 plus özellikleri belli olmaya başladı.Özellikle firma tarafından yayınlanan görsel teaser X9 modeline karşı olan merakımızı artırdı. Çinli firmalar sıralamasında sıralamasını oldukça hızlı bir şekilde yükseltmeyi başaran Vivo, yeni modelleri ile piyasa giriş yapmayı planlıyor. 17 Kasım’da tanıtılması beklenen X9 ve X9 Plus modellerinin özellikleri ise merak konusu. Gelen haberler doğru çıkar mı bilinmez ama X9 ve X9 Plus modellerinin özellikleri şimdiden merak edilmeye başlandı.

Vivo yeni modelini 2 versiyon şeklinde piyasaya sürecek. Bu sayede kullanıcılar için seçenek sunulmuş olacak. Gezegenleri konu alan bir teaser görsel ile karşımıza çıkan Vivo, bu görselle birlikte kameraya vurgu yapmış gibi gözüküyor. Son dönemlerde moda haline gelen çift arka kamera özelliğini Vivo’nun kullanıp kullanmayacağı ise henüz belli değil. Çift arka kamera olacaksa X9 Plus modelinde olacağını düşünüyoruz.

Vivo X9 Özellikleri

Vivo X9 özellikleri ni gelen haberler doğrultusunda incelersek, Qualcomm Snapdragon 650 yada Qualcomm Snapdragon 653 yonge seti ile gelmesi beklenen modelde, 4 GB / 6 GB RAM seçeneği ve 64 GB dahili depolama alanının olması bekleniyor. X9 modelinde tek kamera X9 Plus modelinde çift arka kamera yer alacağı söyleniyor. Ön ve arka kameranın kaç MP oalcağı ise henüz belli değil lakin arka kameranın 20 MP Ön kameranın 13 / 8 MP olması beklenmekte. Gelen haberlere göre ön kamerada Sony Exmor IMX 260 kullanılabileceği söyleniyor. Android 6.0.1 Nougat işletim sistemi de Vivo’nun yeni modellerinde olması bekleniyor.

17 Kasım günü özel bir etkinlikte Pekin, Çin’de tanıtılacak olan modelleri merakla bekliyoruz.

Mustafa Genç {Mustafa Genç}

Teknoloji ve Siyaset meraklısı. En büyük aşkı mause olan sıradan bir mühendis...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir