Kapat

*

Giyilebilir 242 views 0

Walkman Geri Döndü!

Son günlerde tüm dünyayı Final Fantasy XV çılgınlığı sarmış durumda. Tutkunları tarafından piyasaya sürülmesi heyecanla beklenen oyun nihayet satışta. Oyunun popülerliğinden faydalanmak isteyen büyük firmalar kollarını sıvadı. Bu bağlamda Walkman geri döndü.

Sony firması sınırlı sayıdaki kullanıcıları için sınırlı sayıda ürettiği Final Fantasy XV Walkman, kulaklık ve taşınabilir hoparlör modeli tezgahlarda yerini alıyor.

Hi-Res audio teknolojili A-Serisi Walkman modeli üzerinde bulundurduğu özel tasarımıyla ilgi odağı olmaya yetecek gibi duruyor.

Yeni Walkman Ne Kadar?

A-Serisi Final Fantasy XV Walkman modelinin fiyatı 16 GB’lık seçeneği için yaklaşık 300 dolar civarında. Doların güncel kuruna göre hesaplarsak 1000 TL nin üzerinde bir ücreti gözden çıkarmak gerekiyor.

Ancak filmin hayranlarına kötü bir haberimiz var. Cihaz ilk etapta Japonya’da satışa sunulacak. Muhtemelen ilerleyen günlerde de önemli alışveriş sitelerinde ulaşılabilir.

Aksesuar olarak SRS-HG1 Bluetooth hoparlör ve MDR-100A kulaklıklarını da 260 dolardan alarak Walkman Final Fantasy koleksiyonunuzu tamamlayabilirsiniz.

Furkan Kadir SAZAN {Furkan Kadir SAZAN}

- Bilgisayar Mühendisi - Nam-ı Değer "FKS" - TeknoCops Genel Yayın Yönetmeni - Merdiven Gazetesi Teknoloji ve Sosyal Genel Yayın Yönetmeni - Tasarım ve Grafik Uzmanı - Olduğu Kadar Olmadığı Kader

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir