Kapat

*

Sosyal Medya 275 views 0

WhatsApp GIF Özelliği ile Tanışın!

WhatsApp GIF özelliği ile tanışın! Beklenen özellik sonunda geldi. WhatsApp GIF özelliği ile buluştu. Her güncelleme de acaba geldi mi diye merak ettiğimiz özellik kullanıcılarla buluştu. Artık WhatsApp, GIF özelliği ile kullanıcıların kendi içeriklerini oluşturmasına ve paylaşmasına imkan tanıyacak. Dünyanın en çok kullanılan anlık mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp’ iOS sürümü için yeni bir güncelleme yayınlandı.  Güncellemede uzun süredir beklenen bir özellik olan GIF desteği yer aldı. WhatsApp artık kullanıcıların kendi GIF’lerini paylaşmasına imkan tanıyacak.

WhatsApp GIF Özelliği Detayları

Yeni gelen özellikte GIF oluşturma ve göndermenin yanı sıra Giphy ile yapılan işbirliği sonucunda popüler GIF’lere ananda ulaşabileceksiniz. 6 saniyelik videoları GIF e dönüştürmek için Live Photos özelliğini kullabilecekler.

whatsapp gif destegi

WhatsApp GIF desteği şimdilik iOS kullanıcıları ile buluştu. Android kullanıcılara ne zaman ulaşacağı ise henüz bilinmiyor. iOS kullanıcıları WhatsApp’ı App Store üzerinden güncelleyerek GIF özelliğini kullanabilirler.

Mustafa Genç {Mustafa Genç}

Teknoloji ve Siyaset meraklısı. En büyük aşkı mause olan sıradan bir mühendis...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir