Kapat

*

Sosyal Medya 240 views 1

WhatsApp Masaüstüne Geliyor!

Teknoloji kulislerinde dolaşan dedikodular doğruysa WhatsApp, kısa zamanda masaüstü sürümüyle tamamen bilgisayarlarda kullanılabilir.

WhatsApp Masaüstüne Geliyor

WhatsApp ‘ın uzun zamandır masaüstü uygulaması üzerinde çalıştığı dedikodularını sıkça duyar olmuştuk. Fakat WhatsApp cephesinden herhangi bir hamle gelmeyince kullanıcılar bu dedikodulara pek de aldırmıyordu.

WhatsApp Masaüstüne Geliyor

Teorik olarak düşünüldüğünde Windows ve Mac’te verimli çalışabilen bir WhatsApp uygulaması kendi reklam değerini artırarak pazarda büyümesine oldukça yardımcı olacaktır.

WhatsApp Masaüstüne Geliyor

Geçtiğimiz günlerde WABetaInfo platformunun paylaştığı görüntüler, WhatsApp ‘ın belirli kelimeler için çeviriler aradığını gösteriyor. Buradan da masaüstü için yeni bir istemci geliştirildiği anlamı çıkarılabilir.

WhatsApp Masaüstüne Geliyor

WhatsApp Web gibi kullanışlı bir imkân varken kullanıcılar ne kadar WhatsApp uygulamasına yönelir orası tartışılır. Fakat eğer geliştirilirse uygulama; sesli ve videolu görüşme işlevlerini masaüstünde kullanmamıza olanak sağlayacak. Bu da Skype ‘nin karşısına dişli bir rakibin çıkacağını gösterir.

Emre Özer {Emre Özer}

Bilgisayar Mühendisi , Seo Uzmanı ve Veritabanı Uzmanı. Back-End Developer Oyun oynamayı sevmiyorum aslında sadece her nesnedeki kod parçasına aşığım...

“WhatsApp Masaüstüne Geliyor!” üzerine 1 yorum

  1. bilgisayar başında takılırken çok iyi kolaylık olmuş.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir