Kapat

*

Sosyal Medya 234 views 0

WhatsApp’a Görüntülü Arama Özelliği Gelecek Mi?

ZIP dosyaları gönderme imkanını sunacağını geçen haftalarda belirten WhatsApp görüntülü arama özelliğini sunacak mı? Görüntülü aramayla beraber hangi özellikler gelecek? Günümüzde mesajlaşma aracı olarak WhatsApp kullanılmakta.Dünyadaki herkesin haberinin olduğu ender uygulamalardan biri olan WhatsApp‘a görüntülü arama özelliği gelecek mi?

Olmazsa olmazımız arasına giren WhatsApp‘taki en büyük eksiklik bilindiği gibi video araması.WhatsApp ekibi geçte olsa bu eksikliği bitireceğini belirtti.Bu kapsamda WhatsApp çevirileri yapmaya başladı.

WhatsApp'a Görüntülü Arama Özelliği Gelecek Mi?

Az sayıda kullanıcının beta aşamasında kullanıyor olduğu görüntülü arama WhatsApp tarafından test edilmekte.Ayrıca WhatsApp uygulamasını çeşitli dillere çevirisini yapan kişilerden video aramayla ilgili komutlar için çeviri isteğinde bulunuluyor.

Bu çeviri isteklerinde “Görüntülü arama”, “Görüntülü arama şu anda kullanılabilir değil” gibi ifadelerin yer alacağı konuşuluyor.

Emre Özer {Emre Özer}

Bilgisayar Mühendisi , Seo Uzmanı ve Veritabanı Uzmanı. Back-End Developer Oyun oynamayı sevmiyorum aslında sadece her nesnedeki kod parçasına aşığım...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir