Kapat

*

Sosyal Medya 208 views 0

WhatsApp’a Süper Yenilik: Yanlışlıkla Gönderilen Mesajlar Silinebilecek!

WhatsApp’a belki de gelmiş geçmiş en  iyi yenilik olarak tarihe geçecek olan bu yenilik ile istenmeden, yanlışlıkla gönderilen mesajlar artık silinebilecek.  Yeni gelecek olan özellikle bir tıkla karşı tarafa ulaşmadan mesaj yeniden düzenlenebilecek.

2016 yılı WhatsApp içinde oldukça önemli bir yıldı. Birçok yenilik bitirmekte olduğumuz yıl ile birlikte WhatsApp’ın bünyesine katılmış oldu. Merakla beklenen eksikliği göze çarpan görüntülü arama özelliği de bu yıl kullanıcılarla buluştu. Bunlara ek olarak WhatsApp çok önemli bir özelliği daha bünyesine katmayı planlıyor.

Yanlışlıkla Gönderilen Mesajlar Silinebilecek!

İlk olarak sadece iOS kullanıcıların yararlanabileceği bu yeni özellikle belki de yanlışlıkla yaptığımız ve çok önemli gelişmelere sebebiyet olabilen bir durumdan kurtulmuş olacağız. Yeni gelen özellikle birlikte istenmeden ya da yanlış kişiye atılan mesajlar iptal edilebilecek hatta düzenlenip tekrar gönderilebilecek.

Bu özelliğin kullanımı ise oldukça basit. Gönderdiğiniz mesajın üzerine basılı tutun ve ‘İptal et’ (Revoke) deyin.  2.17.1.869 numaralı beta sürümünde ortaya çıkan bu özelliğin yakın zamanda duyurulması ve sunulması beklenmekte. Bu efsane denilebilecek özellikle ilgili bilgiler geldikçe paylaşmaya devam edeceğiz.

Mustafa Genç {Mustafa Genç}

Teknoloji ve Siyaset meraklısı. En büyük aşkı mause olan sıradan bir mühendis...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir