Kapat

*

Sosyal Medya 133 views 0

Whatsapp’a Yeni Güncelleme Geldi

WhatsApp yeni güncelleme si kullanıcıların beğenisine sunuldu. Dünya’da en çok kullanılan anlık mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp a yeni güncelleme geldi. Bu yeni gelen güncelleme ile kullanıcılara fotoğraf ve video üzerine çizim yapma özelliği sunuldu. Artık kullanıcılar yaptıkları çizimleri notları direk olarak arkadaşları ile paylaşabilecek.

WhatsApp yeni güncelleme detayları

Artık videoların ve resimlerin üzerine not alabilir, yazı ve emojiler ekleyebilirsiniz. Yeni gelen özellik ile renk geçişleri yapabilir, fırça kalınlığı veya yazı sitilini zevklerinize göre ayarlayabilirsiniz. Resim yada video üzerine çizim yaparken ayrıca iki özel fırçadan birisini seçebilirsiniz.

Bu özelliğin yanı sıra yeni gelen uygulama ile birlikte grup yöneticileri bir bağlantı paylaşarak katılımcıları gruba davet edebilirler. Bunu yapmaları için grup bilgisi ekranındaki “Gruba davet” bağlantısına dokunmaları yeterli olacaktır. Gelen bu yeni özellikler kullanıcılar tarafından beğenilse de GIF desteğinin henüz kullanıcılara sunulmamış olması da oldukça sıkıntılı bir durum. Zira sosyal medyadaki sosyal yaşam GIF desteği olan uygulamalar üzerine kaymakta. WhatsApp tarafından GIF desteğinin ne zaman geleceği yada gelip gelmeyeceği ise henüz belli değil.

Mustafa Genç {Mustafa Genç}

Teknoloji ve Siyaset meraklısı. En büyük aşkı mause olan sıradan bir mühendis...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir