Kapat

*

Online Oyunlar 146 views 0

Windows 10 Creators Güncellemesi ile Oyunlar Değişiyor!

Microsoft, her gün başka bir yeniliğini açıklamaya devam ediyor. Şu an Microsoft, kullanıcılara Windows Store ile daha gelişmiş oyun deneyimi sunmayı hedefliyor. Bu doğrultuda gelecek olan bir sonraki büyük Windows 10 güncellemesi ile beraber Windows 10 Creators güncellemesi kullanılacak. Böylelikle Microsoft, Windows Store’dan oyun edinenlere kolaylık sağlayacak. En önemli kolaylıklardan birisi de de sürücü desteği olacak.

Windows 10 Creators Güncellemesi Neler İçeriyor!

Windows Mağaza’dan oyun satın aldğımızda oyunlarla birlikte sürücü desteği de yeni güncellemeyle birlikte otomatik olarak gelecek. Bu işlem hakkında ne yazık ki ayrıntılı bilgi verilmese de gelişmelerden siz okurlarımızı ilk haberdar edenlerden olacağımızı temin edebiliriz.

Artık Windows Mağaza’dan oyun indirmek ve oynamak bir hayli kolay olacak. Microsoft, Windows 10 Creators güncellemesi ile Mağaza’yı Steam’e yakın rakip haline getirebilir. Güncelleme Mart ayı civarında kullanıcılara hizmet verecek.

Furkan Kadir SAZAN {Furkan Kadir SAZAN}

- Bilgisayar Mühendisi - Nam-ı Değer "FKS" - TeknoCops Genel Yayın Yönetmeni - Merdiven Gazetesi Teknoloji ve Sosyal Genel Yayın Yönetmeni - Tasarım ve Grafik Uzmanı - Olduğu Kadar Olmadığı Kader

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir