Kapat

*

Mobil 228 views 0

Xiaomi Redmi 4 Prime Özellikleri

Xiaomi Redmi 4 Prime özellikleri belli oldu. Xiaomi son zamanlarda yaptığı telefonlarla kendinden söz ettirmeye başladı. Özellikle Mi Mix modeli ile birçok kullanıcının beğenisini kazanmıştı. Şimdi de Xiaomi Redmi 4 modelleri ile karşımıza çıktı. Xiaomi Redmi 4A , Xiaomi Redmi 4 ve Xiaomi Redmi 4 Prime olmak üzere 3 farklı modelle karşımıza çıktı. Bu modeller arasında iddialı olan Xiaomi Redmi 4 Prime özellikleri ile karşınızdayız. Xiaomi Redmi 4 Prime özelliklerini yakından inceleyelim.

Xiaomi Redmi 4 Prime Özellikleri

5.00 inç olan Xiaomi Redmi 4 Prime gücünü 2Ghz Qualcomm Snapdragon 625 işlemcisinden alacak. 3 GB RAM ile gelecek olan  Xiaomi Redmi 4 Prime, microSD kart ile 128 GB kadar artırılabilir 16 yada 32 GB depolama alanına sahip olacak. 156 gram olan Xiaomi Redmi 4 Prime Android 6.0 marshmallow işletim sistemi ile karşımıza çıkacak. Telefonun batarya kapasitesi ise 4100 mAh . Xiaomi Redmi 4 Prime 13 MP arka , 5 MP ön kamera ile gelecek. Cihaz Çift Sim kart özelliğine de sahip olacak.

Çin pazarında 8000/10000 Yuan arasına satılan cihaz yaklaşık 138 dolar. Bugün itibari ile ön siparişlerin alındığı telefonun kısa süre içinde tükenmesi beklenmekte. Şuan için Çin pazarında satışa sunulan telefonu, hatta Xiaomi markasını Türkiye’de görmek dileğiyle …

Mustafa Genç {Mustafa Genç}

Teknoloji ve Siyaset meraklısı. En büyük aşkı mause olan sıradan bir mühendis...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir