Kapat

*

Sosyal Medya 243 views 0

Yabancı Fenomenlerin Nusr-et Tepkileri

Dünya genelinde ünlenen Nusret Gökçe bilinen adıyla Nusr-et videoları dünya çapında dikkatleri üzerine çekiyor. Ünü sınırlarımızı aşan başarılı Nusret ile ilgili videolar hızlı bir biçimde yayılmaya devam ediyor. Özellikle kendine has tuz atışı ile anılan Nusret ile ilgili yabancı kanallarda da videolar yayınlanmaya başladı. Son olarak ta en büyük video paylaşım sitesi olan Youtube’da, 14 Milyon üye sayısına sahip olan kanal Nusr-et izleyenlerin verdikleri tepkileri derledi.

Yabancı Fenomenlerin Nusr-et Tepkileri

Dünyadaki birçok ünlünün videosunu paylaştığı Nusr-et, sıradışı tarzıyla ilgileri üzerine toplamıştı. Tuz serpme hareketi ile capslerin vazgeçilmesi haline gelen #Saltbae denilen Nusret Gökçe’nin graffitileri bile yapıldı. Şimdi ise 14 milyon takipçi sayısına sahip YouTube kanalı Fine Brothers Entertainment, Nusr-et’i izleyen gençlerin verdiği ilginç tepkileri kayıt altına alarak bir video yayınladı.

Videoda gençlerin Nusret ve et pişirme tarzına verdikleri ilginç tepkiler oldukça dikkat çekici.Bir nevi ülkemizi Dünyaya tanıtan Nusret Gökçe’ye başarılarının devamını dileriz. Yabancı fenomenlerin tepkilerini aşağıdan izleyebilirsiniz. Yabancı dili zayıf olan arkadaşlar; altyazı kullanmayı unutmayın..

 

Mustafa Genç {Mustafa Genç}

Teknoloji ve Siyaset meraklısı. En büyük aşkı mause olan sıradan bir mühendis...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir