Kapat

*

Oyun Haberleri 268 views 0

Yeni Call of Duty Oyununun Boyutu 130 GB!

Yeni Call of Duty Boyutu tepkileri yeniden bu oyunun üzerine çekti. Yanlış okumadanız Yeni Call of Duty  tam 130 GB! Eğer içerisinde Modern Warfare Remastered  ve Call of Duty: Infinite Warfare oyunlarını birlikte barındıran bu koleksiyon sürümünü konsolunuzda oynamak isterseniz, sıkıntı yaşayabilirsiniz. Çünkü oyun, en az 130 GB boş alan gerektiriyor.

Modern  Warfare Remastered oyunu sadece 40 GB olmasına karşın oynanabilmesi için 90 GB lik İnfite Warfare oyunununda yüklü olması gerekiyor. Yani 130 GB gibi ciddi bir alana ihtiyaç var. Infinite Warfare olmadan Modern Warfare(Remastered) oynanamayacak oluşu biz oyunseverleri üzmüşken bide bu boyutları düşündüğümüzde oyun içinden çıkılamaz bir hal almakta.

Yeni Call of Duty Boyutu ile AKK Sorunu

Playstation 4 Pro gibi konsollarda uyum sorunu çıkarabilir gibi gözükürken Xbox One sürümünde ise küçük boyutlarda gelmesi bekleniyor. Yeni Call of Duty Boyutu  özellikle ülkemizde AKK sorunu yeniden gündeme getirmiş durumda.130 GB olan bu oyunu internet üzerinden indirecekseniz oldukça dikkatli olmanız gerekmekte. Dikkat edin bu oyunun yarısını bile indirseniz AKK hakkınız dolabilir.

Mustafa Genç {Mustafa Genç}

Teknoloji ve Siyaset meraklısı. En büyük aşkı mause olan sıradan bir mühendis...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir