Kapat

*

Teknoloji Haberleri 133 views 0

Yeni Gelen Güncelleme ile Windows 10 Nasıl Görünecek ?

Windows 10 yeni gelecek olan güncelleme ile arayüzünü değiştirecek. Peki yeni arayüz nasıl olacak? Her zamanki gibi şık olması beklenen arayüze ait görseller sızdırıldı. 2016 yılının sonlarına doğru Windows 10 ile ilgili bakım yapılacağını duymuştuk. Güncellenecek olan Windows 10, Windows 8 Metro arabirimi ve  Microsoft Design Language 2’in zarif bir bir birleşimi olacak. Microsoft Design Language 2’nin Windows 10’un arabirim yapısını oluşturuyor da diyebiliriz.

Peki gelecek olan bu güncellemenin özellikleri neler? Karşımıza neler çıkacak? Güncelleme ne zaman gelecek? Detaylar haberimizde.

Peki Yeni Gelen Güncelleme ile Windows 10 Nasıl Görünecek ?

Metinler ve görseller hala öncelikle vurgulansa da, yoğunluk oldukça farklı bir seviyeye taşınmış. Bu yüzden de karşımıza daha rafine animasyonlar çıkacak.

Buna ek olarak bir diğer yenilikte “Akrilik” adı verilen yeni arabirim. Masaüstü arka planı gibi odaklanmamış öğeleri betimliyor ,önemli uygulamaların sekmelerini, içeriği vurgulamak için yarı saydam hale getiriyor. Tasarlanan bu yeni gelişmeler Windows 10 ‘a daha zarif bir hava katmış durumda.

Yeni Güncelleme Ne Zaman Gelecek?

Project NEON ismiyle tanınan güncellemenin, Nisan ayında geleceği konuşulmakta.

Mustafa Genç {Mustafa Genç}

Teknoloji ve Siyaset meraklısı. En büyük aşkı mause olan sıradan bir mühendis...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir